'Call My Agent' Oyuncusundan 'Menajerimi Ara' Tepkisi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
andrea-feris.jpg

2015'te Fransa'da başlayan ve ülkemizde de Netflix üzerinden izleyiciyle buluşan Call My Agent (Menajerimi Arayın) dizisinin başrol oyuncusu Camille Cottin'den dikkat çeken açıklama!

'Menajerimi Ara' adıyla ülkemize uyarlanan yapımda Andrea karakterine hayat veren Cottin, bugün yayınlanan röpörtajında, karakterinin lezbiyen olarak uyarlanmamasıyla ilgili gelen soruya "Türkiye uyarlamasında karakterimi bir anda heteroseksüel yapmışlar. Çok yazık olmuş çünkü Andrea'yı Andrea yapan şey lezbiyenliği." şeklinde cevap verdi.

Yerli versiyonunda Feris'e başarılı oyuncu Canan Ergüder'in hayat verdiği Menajerimi Ara, yeni bölümleriyle her pazar 20.00'de Star'da yayınlanırken orijinal dizinin 4. ve son sezonu ise 21 Ocak'ta Netflix'e eklenecek.

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ülkedeki denetim buna uygun değil ki tabi bilmiyor durumu.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En son 10 sene önce ATV - Kılıç Günü dizisiyle eşcinsellik mevzusunu dizilerde bitirdik. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Halbuki Türkiye'de lezbiyenlik çok sevilir, sorun erkek eşcinselliğidir bacım ama gökkuşağına bile sansür getiren belki de tek ortadoğu ülkesiyiz. Homoseksuel insanın varlığına hazmedemeyenler karakterleri heterolaştırınca heterolaşmıyor. Eşcinsellik bir tercih değil bunun idrak edilmesi lazım önce. Bu kafa yüzünden zaten uyarlama dizilerde bile cinsel tercih gibi değiştirilebiliyor karakterler, yazık...
Zihniyet meselesi malesef dizilerde o kadar anlayamadığımız mesajlar var ki gökkuşağından etkilenip millet eşcinsel olucak

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Haklılar ne diyebilirim ki. Hür bir cinsel tercihe sansür getirirsen millet yadsır tabii.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Bu soru kendi ülkesinde yayınlanan ama orijinali kadar ilgi görmeyen bir uyarlama projede rol aldığı için sorulmuş ama hazır konu açılmışken RTÜK diye gerzek bir kurumun varlığını da anlatsalarmış kadına. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haklı bir isyan aslında ama hikaye sahibi izin vermiş sonuçta uyarlanırken. :A Ben de tepki deyince Emmy Rossum’un Bizim Hikaye için yazdıkları gibi şeyler bekledim. :A Ama Camille’cim daha kötü sorunlar var bizde süre iki saat ve başımızda bela bir senarist var.ss

Bu soru kendi ülkesinde yayınlanan ama orijinali kadar ilgi görmeyen bir uyarlama projede rol aldığı için sorulmuş ama hazır konu açılmışken RTÜK diye gerzek bir kurumun varlığını da anlatsalarmış kadına. :A
Biraz daha açsaydın keşke bu ne. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Haklı bir isyan aslında ama hikaye sahibi izin vermiş sonuçta uyarlanırken. :A Ben de tepki deyince Emmy Rossum’un Bizim Hikaye için yazdıkları gibi şeyler bekledim. :A Ama Camille’cim daha kötü sorunlar var bizde süre iki saat ve başımızda bela bir senarist var.ss

Fazla bilgi göz çıkarmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,667
Puanı
560
Bizde böyle her türlü silaha, kılıca, kana, kafa kesmeye, kan dökmeye, adam öldürmeye izin var ama konu aşk ve sevgiye gelince nedense birden toplumun ahlak kuralları devreye giriyor örnek atv Hercai dizisindeki baş karakterlerin öpüşme sahnelerini yayınlamayarak kesti ama aynı atv aynı dönem içinde Kuruluş Osman dizisinde kafa kesme sahnesine ses çıkarmayarak yayınladı Şiddeti serbest bırakıp aşkı, gökkuşağını, sigarayı ve kadehi sansürleyen tek ülke bizizdir herhalde 😕

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    498 KB · Hit: 82

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860

Umarım Menajerimi Ara > Call My Agent demezsin. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Halbuki Türkiye'de lezbiyenlik çok sevilir, sorun erkek eşcinselliğidir bacım ama gökkuşağına bile sansür getiren belki de tek ortadoğu ülkesiyiz. Homoseksuel insanın varlığına hazmedemeyenler karakterleri heterolaştırınca heterolaşmıyor. Eşcinsellik bir tercih değil bunun idrak edilmesi lazım önce. Bu kafa yüzünden zaten uyarlama dizilerde bile cinsel tercih gibi değiştirilebiliyor karakterler, yazık...
Uygun ortamı bulunca hemen propagandaya başlamışsın... 🤭

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Her şeye de onları katmayın ya, bizdeki seçim de mükemmel ve gerek yokmuş o sahnelere. :D