Burcu Biricik'in 'Camdaki Kız' Heyecanı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
20210217_121128.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız için hazırlıklar devam ediyor.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanacak olan dizinin başrolünde Burcu Biricik'in yer alacağı, yapım şirketi tarafından resmen duyurulurken başarılı oyuncunun Nalan karakteri için duyduğu heyecan da kameralara yansıdı.

Camdaki Kız, yakında Kanal D'de başlıyor!

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tutacak gibi. Tabii tanıtımı görmek şart. @Yiğitt
Bu sezon harcanır, artık izleyicilerin dizi tercihleri oturdu. Kimse bu saatten sonra dizisinden vazgeçip de başka işe dönmez bence. Zaten baharın gelişi, pandeminin azalışıyla yasakların gevşetilmesi (insanlar sıkıldı artık) haliyle reytinglerde bir düşüş bekliyorum ben. Eylül ayına ertelenmesi daha doğru olacaktır.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Bu sezon harcanır, artık izleyicilerin dizi tercihleri oturdu. Kimse bu saatten sonra dizisinden vazgeçip de başka işe dönmez bence. Zaten baharın gelişi, pandeminin azalışıyla yasakların gevşetilmesi (insanlar sıkıldı artık) haliyle reytinglerde bir düşüş bekliyorum ben. Eylül ayına ertelenmesi daha doğru olacaktır.
Senaryo iyiyse her türlü tutar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Orası hiç belli olmaz martta nisanda başlayan diziler de kaç kez tuttu. :A Mesela Elma martta başladı ve hala devam ediyor kendi izleyicisini oluşturması tamamen senaryoya bağlı. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Orası hiç belli olmaz martta nisanda başlayan diziler de kaç kez tuttu. :A Mesela Elma martta başladı ve hala devam ediyor kendi izleyicisini oluşturması tamamen senaryoya bağlı. :A
Yayın günleri zor artık. Örneğin Kanal D'nin boş günlerine bakalım: pazartesi ve perşembe. Pazartesi gününe dizi koymak? Maraşlı o boşluğu doldurdu, iş yapmaz yani. Perşembe günü dizi kaldırabilir aslında ama şu an müzik programı başlıyor, tutarsa geriye direkt pazartesi kalıyor. Bence yeni sezona kalmalı ve pazartesi başlatılmalı o şekilde...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Yayın günleri zor artık. Örneğin Kanal D'nin boş günlerine bakalım: pazartesi ve perşembe. Pazartesi gününe dizi koymak? Maraşlı o boşluğu doldurdu, iş yapmaz yani. Perşembe günü dizi kaldırabilir aslında ama şu an müzik programı başlıyor, tutarsa geriye direkt pazartesi kalıyor. Bence yeni sezona kalmalı ve pazartesi başlatılmalı o şekilde...
Hiç belli olmaz pazartesi iyi bir kadın işi gelirse hala parsayı toplayabilir. Maraşlı, Çukur ve Uyanış ağırlıklı olarak erkeklere hitap ediyor ama üçü de iyi reytingler alabiliyor. Sefirin Kızı'nı (bitik durumda zaten) saymazsak Yasak Elma hariç kadın dizisi yok ve o da yeni rakipler gelince düşmeye müsait. Pazartesinin dengesini değiştirebilecek bir iş lazım onu da Maraşlı tek başına başaramadı maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hiç belli olmaz pazartesi iyi bir kadın işi gelirse hala parsayı toplayabilir. Maraşlı, Çukur ve Uyanış ağırlıklı olarak erkeklere hitap ediyor ama üçü de iyi reytingler alabiliyor. Sefirin Kızı'nı (bitik durumda zaten) saymazsak Yasak Elma hariç kadın dizisi yok ve o da yeni rakipler gelince düşmeye müsait. Pazartesinin dengesini değiştirebilecek bir iş lazım onu da Maraşlı tek başına başaramadı maalesef. :A
Hep böyle hayali sularda yüzüp sonra üzülüyorsun, biraz realist ol hayatım. :A

fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
Burcu Biricik oyunculuğu ve güzelliği işinin hakkını veren nadir sanatçılardan. Yeni dizi Camdaki Kız'da da yüksek performansı ile göz dolduracaktır. Sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım.