Burak Deniz Resimleri

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,875
Puanı
1,061
1035330_86b50c636fdf6c3c7313d282ec7d664f.jpg
1243019_620x410.jpg
ask-laftan-anlamaz-murat-gercek-adi.jpg
ask-laftan-anlamaz-oncesi-burak-denizden-cok-ozel-pozlar_131084869935537844.jpg
Aşk-laftan-Anlamaz-kıyafetleri-Burak-Deniz-siyah-smokin.jpg
l-burak-deniz-0it51.jpg

Google'da son zamanlarda en çok aranan isimler arasındaymış, Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile büyük yol katetti ve kendisini insanlara gösterebildi bence. :Z @xemrexxx @Çiğdem-

Google'da son zamanlarda en çok aranan isimler arasındaymış, Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile büyük yol katetti ve kendisini insanlara gösterebildi bence. :Z @xemrexxx @Çiğdem-
sviyor sevmiyorun yokluğunda batan dizi toparlandı resmen ahh bu atv kanalına ne demeli eliyle seyircisini show tvye gönderdi ayoll :F

Tatlı Küçük Yalancılar'da beğenerek izlediğim bir isimdi, ama Aşk Laftan Anlamaz gibi bir yapımda harcanmak yerine yeteneğinin daha çok öne çıkacağı bir dizide rol alsa fena olmaz. :)

sviyor sevmiyorun yokluğunda batan dizi toparlandı resmen ahh bu atv kanalına ne demeli eliyle seyircisini show tvye gönderdi ayoll :F
Anemm çok yakışıklı buuuu maşallah ona:bhr:
bunlar hep fenalaştı galiba ambulans çağır @eskici :A

Sen diziyi boşver, TKY'deki çirkin çocuk nasıl evrim geçirdi ona odaklanalım? :A
hahah merti diyorsun sarısın uzun açlıydı orda gıcık oluyordum sosyetede favorim şuan :A

burak denize gelirsek furkan ardunçla birlikte çıkmıştı piyasaya ikiside şuan iyi konumdalar bence kolej günlüğünde çıkmışlardı piyasaya bayılıyordum o diziye bak nasıl birbirlerini yiyorlar ilk 2 dakikasını izlemen yeterli :A :A :A

@xemrexxx

hahah merti diyorsun sarısın uzun açlıydı orda gıcık oluyordum sosyetede favorim şuan :A

burak denize gelirsek furkan ardunçla birlikte çıkmıştı piyasaya ikiside şuan iyi konumdalar bence kolej günlüğünde çıkmışlardı piyasaya bayılıyordum o diziye bak nasıl birbirlerini yiyorlar ilk 2 dakikasını izlemen yeterli :A :A :A

@xemrexxx
Nasıl çirkinlermiş, görmez olayım bu sahneyi. :A

@xemrexxx
iyi dayak yemiş :F

Burada nerde yakışıklı la? :A
Ekli dosyayı görüntüle 51308

Seni düşünemiyoruz bile. :A
Valla geçen sene de beğeniyordum ben :D Hatta Sultan'da oynarken sete gittiğimde yakından da görmüştüm ah ah o zamanlar nerden bilecektim bu kadar patlayacağını :A

Bu dizi çok güzeldi cidden :bhr: Tek sıkıntısı TNT'de yayınlanmasıydı. :(

En iyi gençlik dizileri Tims'ten çıkıyor Çakıl Taşları, Kolej Günlüğü ve Kavak Yelleri falan :D

Valla geçen sene de beğeniyordum ben :D Hatta Sultan'da oynarken sete gittiğimde yakından da görmüştüm ah ah o zamanlar nerden bilecektim bu kadar patlayacağını :A

Bu dizi çok güzeldi cidden :bhr: Tek sıkıntısı TNT'de yayınlanmasıydı. :(

En iyi gençlik dizileri Tims'ten çıkıyor Çakıl Taşları, Kolej Günlüğü ve Kavak Yelleri falan :D
kolej günlüğü ve çakıl taşlarına çok yazık oldu gerçekten :( :( :(

4.bölümde yayından kaldırılmıştı kolej günlüğü ama 3-4 tane yayınlanmamış bölümlerden fragmanları var onlara bakmadıysan bak derim en azından dizinin gidişatıyla ilgili fikir sahibi oluyorsun :F

kolej günlüğü ve çakıl taşlarına çok yazık oldu gerçekten :( :( :(

4.bölümde yayından kaldırılmıştı kolej günlüğü ama 3-4 tane yayınlanmamış bölümlerden fragmanları var onlara bakmadıysan bak derim en azından dizinin gidişatıyla ilgili fikir sahibi oluyorsun :F
Evet görmüştüm onları :D Cidden ikisi de çok kaliteliydi Çakıl Taşları sezon finali adı altında kaldırılmıştı çok üzülmüştüm :( Ekrem ve Sevil ne güzeldi ya :D Gerçi hepsini severdim :Z