Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz 'Gidenler' Filminde! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5ed1127ac9de3d1cd83fcaff.jpg

Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz 'Gidenler' filminde!

Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar ve Yarım Kalan Aşklar dizilerinde birlikte yer alan Burak Deniz ile Dilan Çiçek Deniz; yapımcılığını OGM Pictures’ın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan'ın oturacağı 'Gidenler' filminin başrolünü paylaşacaklar.

Netflix'te yayınlanacak olan filmin diğer detayları ise henüz belli değil.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Yarım Kalan Aşklar da harikalardı tekrar izlemek süper olacak

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tatlı Küçük Yalancılar oyuncuları ayrılamıyor, hep bir işte denk geliyorlar. :A Gerçi yaşları yakın, hepsi başarılı isimler. Partner olarak tekrar denk gelmeleri de normal yani…

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ozan Açıktan'ın üçlemesindeki son film bu olacak herhalde bunu da haziran-temmuz gibi izleriz. Ama BluTV'deki ikiliyi Netflix'e direkt taşımanın (hele ki önceki projenin üstünden çok az zaman geçmişken) markalar açısından yanlış olduğunu düşünüyorum. Oradaki ikiliyi rakip platformda yine çift olarak görmek işin ve platformun özelliğini öldürüyor. Ayrıca Geçen Yaz'da taze yüzlerden oluşan iyi bir kadro izlemişken burada yine Dilan Çiçek Deniz bombardımanına maruz kalma fikrinden de hoşlanmadım.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Konusunu merak ettim. Bakalım nasıl bir iş olacak. Başka bir filmde buluşmalarına sevindim.

Son düzenleme: