Burak Özçivit'in Yeni Dizisinin Kanalı Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı, Kara Para Aşk ve Star TV ekranlarında yayınlanan Kurt Seyit ve Şura ile Medcezir gibi dizilerle milyonları ekran başına toplayan Ay Yapım'ın sahibi Kerem Çatay, Muhteşem Yüzyıl'ın Bali Bey'i Burak Özçivit'i yakın bir zaman önce kadrosuna katmıştı.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterine hayat vererek büyük kitlelere hitap eden Burak Özçivit'in, yeni dizisnde başrolde kiminle oynayacağı belli olmasada, dizinin yayınlanacağı kanal kesinleşti.

Buna göre Ay Yapım imzalı Burak Özçivit'in dizisi yeni sezonda Star TV'de ekranlara gelecek.

thumbnail_1399461104.jpg

@dizi kolik @Forumdash

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hadi bakam bekliyoruz. Hazal ile olmayacak o zaman diyeceğim ama Hazal'ın dizisinin Yapımcısıda Ay Yapım'dı olabilir.:D

Karadayı'da harcanmaması güzel.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Star'da diye bende duydum ama kesinliği yok diye açmadım. Star olmasına daha çok sevindim. atv'nin hem donuk renginden, hemde saçma sapan reklam kuşaklarından kurtulduk. :Z

Başrol kadın oyuncusu sürpriz bir isim olabilir, Hazal Kaya'da kesinleşen bir durum yok.:X
Hazal'ım ile anlaşma yapıldı sürgünüm. Erkek oyuncular belirsiz. :X Ay Yapım az koşmadı Hazal'ımın peşinden. :love1: Ama senin haberde kesinleşti diyor gerçi erkek partner. (b) Ama Hazal'ım kesin. ;)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Star'da diye bende duydum ama kesinliği yok diye açmadım. Star olmasına daha çok sevindim. atv'nin hem donuk renginden, hemde saçma sapan reklam kuşaklarından kurtulduk. :Z

Hazal'ım ile anlaşma yapıldı sürgünüm. Erkek oyuncular belirsiz. :X Ay Yapım az koşmadı Hazal'ımın peşinden. :love1: Ama senin haberde kesinleşti diyor gerçi erkek partner. (b) Ama Hazal'ım kesin. ;)
Mehmet Günsür işi yattı o zaman.:X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben daha belli değil diye biliyorum. (b) Neyse Burak Özçivit zaten benim için bir tık öndeydi, Mehmet ile de çok uyumluydu ama Burak ile çok daha uyumlu geliyor Hazal'ım. Hayırlı olsun, haber de belirt istersen partnerini. :X
Nasıl bir dizi olacak ben onu merak ediyorum, gençlik dizisi olsa daha iyi olmaz mı?:X Diğer türlü dizi tutmayabilir.:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ay yapımın karavana yapımları belli oluyor kurt seid 2 )))