Bully 60.000'ler Kulübünde!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
sen orda bana küfretmiştin :) yoksa yollardım hediyeyi :)
ben ve küfür ?
kötü bir konu açmıştın hatırlarsan

Görseyim açardım 60 bin konusuna yakışmayacak bir konu olmuş, Allah seni ne yapmasın. .ss @denizz19

Canım Kaanım nice mesajlara inşallah. :bhr: Bu da hediyen;

maxresdefault.jpg
Görenler açamadı :A
@denizz19 e aynı sitemi bende yaptım :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
ben ve küfür ?
kötü bir konu açmıştın hatırlarsan
kötü bir anım var yani o güne ait sanki sende açtığım konuyu @Bully ile işbirliği yaparak kapatmıştın :) nedense o günlere ait güzel bir anı birikmemiş kafamda o yüzden kısaca başıma gelenleri küfür diyerek tarif ettim :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
kötü bir anım var yani o güne ait sanki sende açtığım konuyu @Bully ile işbirliği yaparak kapatmıştın :) nedense o günlere ait güzel bir anı birikmemiş kafamda o yüzden kısaca başıma gelenleri küfür diyerek tarif ettim :)
konun güzel olsaydı silinmezdi.
aman sen bana koni falan açma zaten.
sen kuru tebrik etmiştin bende sana hediyeli gelmiştim ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
sen şimdi ke ndini bana yollayarak pintilik değilde ce ntilmenlikmi yapmıs oluyorsun ayoll
.A :A :A
o hareketle sana herkesten daha çok kıymet verdiğimi anlatmaya çalışmıştım :) ama anlama kıtlığı var sende:) lanet olsun hogatha keşke zeki bir kız olsaydın:)
senin yüzünden çocuklarımızda embesil doğacak :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Görseyim açardım 60 bin konusuna yakışmayacak bir konu olmuş, Allah seni ne yapmasın. .ss @denizz19

Canım Kaanım nice mesajlara inşallah. :bhr: Bu da hediyen;

maxresdefault.jpg
Çok teşekkür ederim Atacan'ım, hep birlikte inşallah :bhr:

Hediyeme diyecek söz bulamıyorum, duygulandım :( Nickim bu oyundan geliyor ama oyunun uzun süredir aklıma gelmediğini fark ettim, ne oynardım bir zamanlar, anılarım depreşti. ss

Yani aldığım en anlamlı hediyelerden oldu, çünkü herkes bilmez bunu, bir kez daha farkını gösterdin kardeşim tekrardan teşekkür ediyorum :love1:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
konun güzel olsaydı silinmezdi.
aman sen bana koni falan açma zaten.
sen kuru tebrik etmiştin bende sana hediyeli gelmiştim ;)
herşeyede bir bahane? konunun güzelliği kişiden kişiye değişen bir durum belki forumun yüzde sekseni konuya bayılacaktı :) sen orda konumu çekemedin zaten o günden sonra konu falan açamadım cesaretimi kırdın :) @Bully e sor istersen o günden önce hergün en az 50 tane cillop gibi konu açıyordum :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060

Hediyeme diyecek söz bulamıyorum, duygulandım :( Nickim bu oyundan geliyor ama oyunun uzun süredir aklıma gelmediğini fark ettim, ne oynardım bir zamanlar, anılarım depreşti. ss

Yani aldığım en anlamlı hediyelerden oldu, çünkü herkes bilmez bunu, bir kez daha farkını gösterdin kardeşim tekrardan teşekkür ediyorum :love1:
"hediyelerden" coğul olmasaydı yanmıştın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
o hareketle sana herkesten daha çok kıymet verdiğimi anlatmaya çalışmıştım :) ama anlama kıtlığı var sende:) lanet olsun hogatha keşke zeki bir kız olsaydın:)
senin yüzünden çocuklarımızda embesil doğacak :)
hahah gözüme girmiştin ama emrenin en iyi oyuncu konusunda oklavayı yedin kafana bakarsan görürsün ayoll .A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
herşeyede bir bahane? konunun güzelliği kişiden kişiye değişen bir durum belki forumun yüzde sekseni konuya bayılacaktı :) sen orda konumu çekemedin zaten o günden sonra konu falan açamadım cesaretimi kırdın :) @Bully e sor istersen o günden önce hergün en az 50 tane cillop gibi konu açıyordum :)
sadece bir konuda katiliyorum insanin hevesi kırılınca birşey yapası yok.
gerisini dikkate almadım bile

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
dosi'me açtığın çirkef konuyu tabii ki silecektim :A

Sen doğru söylesen bile senin lehine şahitlik yapmam hiç boşuna uğraşma :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061

Rica ederim kardeşim, sen mutlu olduysan ne mutlu bana. ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
dosi'me açtığın çirkef konuyu tabii ki silecektim :A

Sen doğru söylesen bile senin lehine şahitlik yapmam hiç boşuna uğraşma :)
yani doğruyu söylemiş olma ihtimalim varmı ? ben bile kendimden şüpheye düştüm şimdi :) cidden ben eskiden güzel konular açıyordum dimi ? :)