Bugüne 10 Üzerinden Kaç Puan Verirdiniz?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sana ne be istediğim yerde överim istediğim yerde söverim arkadaş benim arkadaşım :A
Ne desem tersliyorsun :T: Daha Fikir Cambazının finalinide yayınlamamıştın halbuki (b)
hem asıl sanane o benimde arkadaşım,savunurum tabiki :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yalnız Enes hiç farklı bir insan değil burada yok ben böyleyim yok şöyleyim orada normal bir orta düzey insan modeliydi :A @MEnes bizimla deyılsın :A
Yalnız benim değişik ve farklı olan huylarım kafamın içinde gizlidir. Öyle her zaman her yerde ortaya çıkmazlar. :A Hele ilk girdiğim ortamda öyle ortaya çıkmazlar, sen bi de o dün dediğim 24 yıllık arkadaşa sor o anlatsın bu nasıl bir manyak desin. :A

Ay buradada kıskançlığını göstermişsin :ppp:
Az evvel profilde öve öve bitiremedin :F @MEnes
Kıskançlık bir insanda sahip olabilitesi yüksek olan bir huydur, bu yüzden fazla garipsememek gerekir. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yalnız benim değişik ve farklı olan huylarım kafamın içinde gizlidir. Öyle her zaman her yerde ortaya çıkmazlar. :A Hele ilk girdiğim ortamda öyle ortaya çıkmazlar, sen bi de o dün dediğim 24 yıllık arkadaşa sor o anlatsın bu nasıl bir manyak desin. :A

Kıskançlık bir insanda sahip olabilitesi yüksek olan bir huydur, bu yüzden fazla garipsememek gerekir. :A
Hele bide kıskanılan kişi sensen gayet doğal :A @denizz19

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sendeki hayat enerjisinin ve neşenin onda birine bile sahip olsam olurdu :(
Karadeniz genleriylede alakalı birşey aslında bizim buranın insanları sevecen neşeli olurlar :A :A :A

ama bende biraz fazlası var tabi :F reelde dahada hareketliyim bazen ev ileri imdatıma koşuyor enerjimi boşaltmak için :A :A :A

ama siz erkeklerde daha 20li yaşlarda bu aşırı ciddiyet olmuyor gerçekten gerçi sen biraz yola gelmeye başladın o konuda :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Karadeniz genleriylede alakalı birşey aslında bizim buranın insanları sevecen neşeli olurlar :A :A :A

ama bende biraz fazlası var tabi :F reelde dahada hareketliyim bazen ev ileri imdatıma koşuyor enerjimi boşaltmak için :A :A :A

ama siz erkeklerde daha 20li yaşlarda bu aşırı ciddiyet olmuyor gerçekten gerçi sen biraz yola gelmeye başladın o konuda :F
Sendeki gibisini kimsede görmedim :F
Ben hep böyleydim yıllardır ama foruma girmiyordum bile yansımıyordu buraya :D