Bugün Kaç Saat Uyudunuz? 💤

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Helal olsun, hakkini verdin, ne diyeyim simdi. :A
Fav10 hava durumu dün hava acik, 20 dereceydi. Esinti vardi. Aksama dogru havalar bir isindi (Miss Turkey yarismasi vardi Fav10'da), aksam da öyle bir ters rüzgar geldi ki inanamazsin (Miss Turkey konusuna bak anlarsin). :A
Bugün simdilik parcali bulutlu, hava acilacak gibi sanki (Dosi geldi cünkü). Derece konusunda bir sey demiyeyim. Eylül ayindayiz, millet soguk hava istiyor, yaz'dan yanmislar. :D
Kısa özet için teşekkürler :A ben şuan sırayla gidiyorum bildirimleri :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Helal olsun, hakkini verdin, ne diyeyim simdi. :A
Fav10 hava durumu dün hava acik, 20 dereceydi. Esinti vardi. Aksama dogru havalar bir isindi (Miss Turkey yarismasi vardi Fav10'da), aksam da öyle bir ters rüzgar geldi ki inanamazsin (Miss Turkey konusuna bak anlarsin). :A
Bugün simdilik parcali bulutlu, hava acilacak gibi sanki (Dosi geldi cünkü). Derece konusunda bir sey demiyeyim. Eylül ayindayiz, millet soguk hava istiyor, yaz'dan yanmislar. :D
Dün cidden hava çook soğuk esiyodu :A
------

Her yerde öyle olmuş sanırım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Samsung Health kullaniyorum. Hem uyudugum saati ölcüyor, hem de adimlarimi. Kalp atisini ölcebilen bir telefonun varsa, onu da ölcüyor. :D
Vay, vardı o uygulama eski telefonumda ama hiç açıp kurcalamamıştım :A bu telefonumda yok öyle. Anca telefonun kullanımını ne kadar uyuduğunu gösteriyor :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
10 saat vardır :A dün baya baya 8de yorgun düştüm. Bir uyanma bi uyuma derken sonra tam uyumuşum :A

Öyle bir uygulama var mı :eek: @Tolstoyevski 'nin bu konusu sayesinde rapor tutmuş oluyoruz :A pandemi öncesi ortalamam 6 saatti. Şimdi 8 falan.

Boşuna uykucu kedi demiyorum :bilmem: :A

Bence de telefonuna yükle şu iki uygulamadan biri. Samsung Health de iyidir, şu uygulama da. Samsung Health Google Play’de var bu arada, telefonun Samsung olması gerekmiyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Boşuna uykucu kedi demiyorum :bilmem: :A

Bence de telefonuna yükle şu iki uygulamadan biri. Samsung Health de iyidir, şu uygulamada. Samsung Health Google Play’de var bu arada, telefonun Samsung olması gerekmiyor :A

Cidden ben Samsung tarayıcı yükleyip kullanıyorum. Bunu niye düşünmedim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Cidden ben Samsung tarayıcı yükleyip kullanıyorum. Bunu niye düşünmedim :A
iOS’ta bile var AppStore’de ama ben şarj tükettileri için kullanmıyorum şimdilik :A Bir ara bakarım belki. İlk linktekine de göz at hangisi daha kullanışlı gelirse gözüne :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi