Bu Sezon Ekranda Yoklar

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Sezonun başlaması ile birlikte ünlü oyuncular yeni dizilere başladı.Televizyon için 2.devre olarak görülen ocak ayında da bir çok oyuncu yeni diziler ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanırken bazı oyuncular ise bu sezonunu dinlenerek geçirecek işte bu sezon ekranlarda olmayacak o ünlü isimler

Murat Yıldırım: Son olarak Suskunlar dizisinde yer alan başarılı oyuncunun adı bir çok projeyle anılmasına rağmen Murat Yıldırım bu sezonu pas geçecek oyunculardan bir tanesi
0238c3c2ad59c7139485b07ea87eda05.jpg

Tuba Büyüküstün: Türkiye ve Ortadoğu'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncunun adı sezon başında Ay Yapım'ın yeni dizisi ile anılmış güzel oyuncu sosyal medya hesabından bu sezonu ailesi ile vakit geçirmek için boş geçeceğini açıklamıştı
91a00c8a897a5e9396db1ee3e8530995.jpg

Okan Yalabık: Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı İbrahim Paşa karakteri ile tv dünyasının unutulmaz karakterlerinden birine imza atan başarılı oyuncunun yine bir dönem dizisinde rol alacağı yazılmıştı ancak bu projeden yeni haberlerin gelmemiş olması projenin yeni sezona ertelendiği sorusunu akıllara getirdi
a3c8ca02e156e49aa88a5ef071d1e21c.jpg

Cansu Dere: Muhteşem Yüzyıl'da konuk oyuncu olarak yer alan güzel oyuncu Cansu Dere bu sezon bir çok dizi teklifi geldiğini fakat tekliflerden hiçbirinin tam olarak içine sinmediği için bu sezon ekranlarda olmayacağını açıklamıştı
f52bb0b022a54ebaf20afe44d83a41af.jpg

Selma Ergeç: Muhteşem Yüzyıl'da Hatice Sultan karakterine can veren Selma Ergeç Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldıktan sonra bir çok teklif almış fakat güzel oyuncu bu sezon herhangi bir projede yer almayacağını açıklamıştı
6c6af3f3847ff8174dc1298e5ff010fc.jpg

Nehir Erdoğan: En son ay yapım imzalı Son dizisinde yer alan güzel oyuncunun sevenleri Nehir Erdoğan'dan gelecek yeni bir dizi haberini bekliyorlar görünen o ki güzel oyuncu bu sezonuda boş geçecek
774f1f2fda03273ff531252cb2a48e56.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Okan Yalabık bir an önce dönmeli. :( Geri kalan isimler pek ilgilendirmiyor beni. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
listedeki isimlerin dinlenmeleri kendi hayrına :)
nehir erdoğan,tuba büyüküstün ay yapımal çalıştı murat yıldırım tims ile ama baaşrısız oldular geçen sene
selma ergeç artık yardımcı başrollükten başrole geçiş aşamasında daha önce bunu denediğinde tutmamıştı bu kez iyi seçim yapmalı
okan yalabık kendisi yok ama sesi my de her bölüm :)
cansu dere neden ekranda değil anlamış değilim ya yine ay yapım ya da tims ten teklif bekliyi ya da teklif gelmiyor hiç :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Okan Yalabık bir an önce dönmeli. :( Geri kalan isimler pek ilgilendirmiyor beni. :)

okan yalabık benim içinde bir numaraalı yetenekli oyuncu

onun haricinde cansuda gelsin, heleki resimdeki masum bakışıyla beni büyüledi bir an önce gelsin::)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
listedeki isimlerin dinlenmeleri kendi hayrına :)
nehir erdoğan,tuba büyüküstün ay yapımal çalıştı murat yıldırım tims ile ama baaşrısız oldular geçen sene
selma ergeç artık yardımcı başrollükten başrole geçiş aşamasında daha önce bunu denediğinde tutmamıştı bu kez iyi seçim yapmalı
okan yalabık kendisi yok ama sesi my de her bölüm :)
cansu dere neden ekranda değil anlamış değilim ya yine ay yapım ya da tims ten teklif bekliyi ya da teklif gelmiyor hiç :)

okanın sesini niye kullanıyor my çünkü onun yeri dolmadı hala... bence sesi yetmez kendisi gelsin mutlaka kaliteli bir işle dönmeli yeteneğine yakışır olmalı bu..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
orada bereni cansel elçin e kaptırmıştı nasıl oldu anlamadım senarist hataso oldu galiba :)

orda cansel torpilli başroldü okan fazla isim yapmamıştı o yüzden o dizide izlediysen zaten isim olarak cansel başrol olmasına rağmen okan nejdet karakteriyle canseli cancana çevirmişti:))

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Murat ve Tuba seneye en iyi işlerle dönerler inş.ikisinide izlemeyi çok özledim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
orda cansel torpilli başroldü okan fazla isim yapmamıştı o yüzden o dizide izlediysen zaten isim olarak cansel başrol olmasına rağmen okan nejdet karakteriyle canseli cancana çevirmişti:))
evet cansel o ka üzüldü ki teselliyi tubişin kollarında bulmak için gönülçelene yol aldı hatırladım şimdi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
evet cansel o ka üzüldü ki teselliyi tubişin kollarında bulmak için gönülçelene yol aldı hatırladım şimdi :)

onun torpili sağlam darbe yedikçe başka bir dizide başrol veriyorlar ne anlıyorlar ondan tutan hangi işi var ben anlamadım niye zorluyorlarki o kadar ..

ona verilen şans bana verilseydi şimdi berenle evlenmiştim! yine konu dağıldı:) yani dünya starı olmuştum öyle şansım olsaydı:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
onun torpili sağlam darbe yedikçe başka bir dizide başrol veriyorlar ne anlıyorlar ondan tutan hangi işi var ben anlamadım niye zorluyorlarki o kadar ..

ona verilen şans bana verilseydi şimdi berenle evlenmiştim! yine konu dağıldı:) yani dünya starı olmuştum öyle şansım olsaydı:)
berenle evlenmen için behlül den önce karşılaşman gerekirdi ondan sonra isterse 10 sene başrol ol berenle ikna edemezsin :)