Bu Konuda Kendini Eleştir

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
İnsanlarla arama mesafe koymalı ,hiç kimse ben değil unutmamamalıyım ,kimseye kendimden cok güvenmemeliyim ,şu yalan dünya da hiç kimsemin olmadığını unutmamalıyım

• Beğendim
Reactions: Doğan

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
kendim hakkında eleştireceğim çok husus var ancak en beni zorlayanı başarılı olduğum konuların üzerine gitmemek.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Aynı durumdayım, bundan sonra keşke dememek için elimden geleni yapacağım.

Hani derler ya, bugünün isini yarina birakma diye, o hesap... cünkü yarina biraktin mi, cogu zaman öbür güne de birakiyorsun, aliskanlik yapiyor.. sonra yillar sonra "keske" diyorsun, ama zaman gecmis oluyor.. bana 20 yasindayken derlerdi, gencsin enerjiksin yap bir seyler diye. Simdi 15 sene sonra diyebiliyorum, keske yapsaydim...

• Beğendim
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hani derler ya, bugünün isini yarina birakma diye, o hesap... cünkü yarina biraktin mi, cogu zaman öbür güne de birakiyorsun, aliskanlik yapiyor.. sonra yillar sonra "keske" diyorsun, ama zaman gecmis oluyor.. bana 20 yasindayken derlerdi, gencsin enerjiksin yap bir seyler diye. Simdi 15 sene sonra diyebiliyorum, keske yapsaydim...
Benim “keşke" dediğim şeyler şunlar belki doğru olanı yapmışımdır ama bilmiyorum. Hayatımda aşırı gereksiz, aşırı itici, kalp kıran insanlar oldu. Bazen aklıma geliyor, adam bana o kadar laf söylemiş ben niye ağzımı açıp ona karşılık vermedim diye düşünüyorum, sorguluyorum. Belki ben ona aynısını gereksiz, haksız yere yapsaydım şuan vicdanım da rahat olmayacaktı. Çok düşünüyorum bu mevzuları. Bir söylenilen söz bile insanı çok etkileyebiliyor. Kafaya takılacak birşey değil ama bilmiyorum. Şöyle bir yapım da var ilahi adalete inanıyorum. Kim - kime ne yaparsa Allah mutlaka onun aynısını önüne getirir. Ondan içim çok rahat.

Senin mevzuya da gelirsek o mevzuda bende aynı şeyleri yaşıyorum, zaten bir şeyi ertelemek başlı başına bir hata erteledin mi devamı gelmez. Sürekli ertelersin tabii şöyle bir düşüncem da var insanin aklının geçte olsa başına gelmesi yinede çok iyi birşey bence abi, bence hiç birşey için geç değil. Sağlığın sıhhatın yerindeyse, mutluysan bazı şeyleri yapmak için geç değil diye düşünüyorum. Geçmişte takılı kalmak zaten hiç iyi birşey değil...

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi