eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Teşekkür ederim efenim:bhr: :A

Memnun oldum. :D
Benim ismimi biliyorsundur zaten. Sağolsunlar burada bana sık sık ismimle hitab ederek;
@vadikızı ve @denizz19 ifşa ettiler zaten beni. :A:A
Vadikızı ilede samimiyetim var. Ortak arkadaşımız çok :A
Forumda sana hitap edilerek değilde. gezdiklerinde sendende söz ettikleri için çok duydum ismini.
Bu arada avatarın eskilerden kalmış. 20 dakika harika bir diziydi. Bizim isveç'te yayınlandı ve büyük ilgi gördü :D

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Namazinda biri demiştin :A @MEnes ve @gözlemci gibiyse tahmin edebiliyorum :A
@MelankoliK hazır konudayken benle Menes'in yarışmasını oku.
bakalım kim kimi yenmiş. Ee harikada atarsan konuya fena olmaz :A @Aserat
Tabii ama konuyu biraz zor bulurum gibi. Konuya etiket yaparsanız daha memnun olurum :A Müsait bir zamanda da okurum inşallah. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Tabii ama konuyu biraz zor bulurum gibi. Konuya etiket yaparsanız daha memnun olurum :A Müsait bir zamanda da okurum inşallah. :)
Konu bu zaten :F
1 numaraya tıkla konunun kendisine harika at. Şimdi okumasanda olur ama kalbi ver :A
başlığada mı dikkat etmiyorsun? :A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Vadikızı ilede samimiyetim var. Ortak arkadaşımız çok :A
Forumda sana hitap edilerek değilde. gezdiklerinde sendende söz ettikleri için çok duydum ismini.
Bu arada avatarın eskilerden kalmış. 20 dakika harika bir diziydi. Bizim isveç'te yayınlandı ve büyük ilgi gördü :D
Evet çok severdim diziyi. Internetim gittikten sonra diziyi tamamlayamadım orası ayrı tabi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Evet çok severdim diziyi. Internetim gittikten sonra diziyi tamamlayamadım orası ayrı tabi :A
Ha ondan daha duruyor avatar :A Çok uzun sürmedi zaten. Bitirirsin elbet.
Bizde hafta içi hergün yarım saat gösteriliyordu :D Ülkemizde diziler flimlerden daha uzun maalesef :F

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Konu bu zaten :F
1 numaraya tıkla konunun kendisine harika at. Şimdi okumasanda olur ama kalbi ver :A
başlığada mı dikkat etmiyorsun? :A
Yok başlığa dikkat etmedim, kendimi direkt Deniz ve Enes'in tartışması arasında buldum fırsat olmadı başlığa bakmaya :F