eTV Bu Forum Benim - 4. Bölüm | kerem vs serhatt | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
red-back.jpg

Önceki Bölümler | 1. Bölüm | 2. Bölüm | 3. Bölüm
Aserat: Bu Forum Benim'in 4. bölümünden herkese merhaba! Bu hafta forumun iki yeni üyesini ağırlıyoruz: kerem ve serhatt! Hoşgeldiniz, yarışmaya başlamadan önce ufak birer yorum alalım sizden. :D
serhatt: İyi olan, hak eden kazansın. Başarılar diliyorum rakibime. :A
kerem: Kazanan belli. Boşuna uğraşmasın. :A
Aserat: Aslında serhatt için yeni diyoruz ama aslında 2014'te kayıt olan bir üye. Ama o dönemlerde pek aktif değildi. Peki sonradan hangi rüzgar seni buralara attı? :D
serhatt: O dönemler buraya çirkeflik yapmak için giriyordum. 1-2 reyting konusuna mesaj yazar, izlediğim diziyi savunur çıkardım. :D Geçen kış ne olduysa bilmiyorum, birden bağlandım. Buradaki samimi ortam içine çekti beni ve kopamadım, sonucunda da bugünlere geldim. :D
Aserat: O zaman 'iyi ki gelmişsin' diyor ve Çift Cevap ile %50 joker haklarınızın olduğunu belirterek yarışmaya başlıyoruz. İlk soru geliyor!

1) En Favori Şarkı 2017'nin kazananı hangi şarkıdır?
A) Yolla
B) İhanetten Geri Kalan
C) Sahiden
D) Yan Benimle
serhatt: Pek konuya hakim olmasam da İhanetten Geri Kalan diyorum.
kerem: İhanetten Geri Kalan ve Yan Benimle arasındaki çekişme sonucu Yan Benimle seçildi diye biliyorum ben. :A
Aserat: Daha ilk sorudan yol ayrımı! serhatt B derken kerem ise D şıkkını işaretledi. Ancak doğru cevap Yan Benimle! Böylece kerem 1'de 1 yaparken serhatt ise ilk firesini veriyor!

serhatt: Zaten bende şans olsaydı. :(
Aserat: Enseyi karartmayalım ilk sorudan. :D
2) Aşağıdaki üyelerden hangisi reelde yurt dışında yaşamamaktadır?
A) Yakamoz-Asi
B) Dosi
C) Ahmed
D) ozgur2113
serhatt: D) Özgür diyorum. :D
kerem: Yakamoz-Asi İsviçre'de (komşumuz :A), Dosi İsveç'te (Aramıza Danimarka'lar girmiş :A), Ahmed Azerbaycan'da (Eurovision'da 12 puanı hep bize veren komşu :A) yaşıyor. O yüzden D şıkkını seçiyorum. :A
Aserat: Ve iki yarışmacımız da doğru cevap veriyor! kerem 2'de 2'yle yoluna devam ederken serhatt'tan ilk doğru geliyor!

3) pompy'nin forumda uzun süredir yayınlanan, Arka Sokaklar uyarlaması dizisinin adı nedir?
A) Halkın Polisi
B) Sihirli Hayatlar
C) Beyaz Düşler
D) Kızların Dünyası
serhatt: A) Halkın Polisi
kerem: Halkın Polisi diye tahmin ediyorum. Ama emin değilim. :D
Aserat: Doğru! kerem 3'te 3, serhatt ise 3'te 2 yapıyor!
kerem: :Z

Aserat: Ay serhatt sen de birine ilan-ı aşk et, laf sok bir şey yap, ortalık hareketlensin azıcık. Hadi kerem neyse de sen normalde çok hareketli birisin, nedense duruldun bugün. :A
serhatt: Aaa sen beni yoldan mı çıkarmaya çalışıyorsun, şurada namusumla edebimle yarışmaya çalışıyorum. :F
Aserat: Her konuda erkek muhabbeti yapan biri mi söylüyor bunu? :A
serhatt: Çiğdem yılanıyla Emre melunu adımı çıkardılar benim. :A Forumun gözünde namusum, haysiyetim iki kuruşluk oldu. :A
Aserat: Profilinde bile yarı çıplak adam resmi var, normal değil mi? :A
serhatt: Allah özene bezene yaratmış bana da kullanmak düşer. :A Sence de hoş değil mi? :F
Aserat: Değil. Sevmiyorum o adamı. :A
serhatt: Aman sevsen şaşardım. :A Ben de kaslarını seviyorum zaten. :D

4) Hangi dizinin forumda kendine özel bir bölümü varır?
A) Kadın
B) İstanbullu Gelin
C) Söz
D) Kırgın Çiçekler
kerem: Kadın ve Söz'ün özel bölümü yok. İstanbullu Gelin'in de olduğunu düşünmüyorum. O yüzden cevabım D şıkkı. :D
serhatt: D) Kırgın Çiçekler
Aserat:
Doğru! kerem 4'te 4, serhatt ise 4'te 3'le yola devam ediyor!

5) Hangi üye Ufak Tefek Cinayetler'den herhangi bir karakteri profil resmi olarak kullanmamıştır?
A) Harunnn60
B) sokak sanati
C) xBUGRAx
D) xemrexxx
kerem: Harun'umun Pelin'li avatarı hafızalardan silinmeyecek şekilde ara vermeden önce uzun süre kullandı. :D sokak sanati Rachel'i avatar yapmalıydı ama Merve Aksak havalarında. :A Nedenini hala anlayamıyorum. :A Emre de hangisini bilmiyorum ama herhangi birini kullandı diye biliyorum. UTC'ye anti olan ve birlikte Kadın dizisini izlediğimiz Buğra'nın kesinlikle profil resmi olarak kullanmadığına eminim. :A Zaten bir Burak Deniz, bir de ben foruma yeni geldiğimde Avrupa Yakası avatarı vardı. Başka bir şey aklıma gelmedi. O yüzden C şıkkını seçiyorum. :D
serhatt: C) xBUGRAx
Aserat:
Ve... Doğru! kerem 5'te 5 yaparken serhatt 5'te 4'le yakın takipte!
serhatt: Buğra UTC'den bir karakter kullanarak FOX ve Kadın dizisine ihanet etmez. :A
Aserat: Aman Kadın'ı batsın onun. :A
serhatt: Aynen. :F
Aserat: Kerem sen de her soru için destan yazıyorsun resmen. :A
kerem: Sıkıcı değilim işte, değerimi bil. :A

6) Hangi üyenin uyarı sayısı diğerlerine göre daha azdır?
A) cookies
B) DarkLegenD
C) vadikızı
D) Forumdash
kerem: Cevabım D) Forumdash. :A
Aserat: kerem D diyor, peki ya serhatt'ta durumlar nasıl?
serhatt: Çift Cevap jokerini kullanmak istiyorum.
Aserat: Serhatt için çift cevap jokeri devreye giriyor! Cevaplarını alalım o zaman. :D
serhatt: İlk olarak cookies diyorum. Ama ikincisi için çok arada kaldım, hiçbirinden emin değilim. :D
Aserat: Ucunda ölüm yok ya söyle işte bir tane. :A
serhatt: C) vadikızı
Aserat:
Yarışmacılarımızdan yine iki farklı cevap geldi! Bakalım hangisi doğru? Ve... Doğru cevap vadikızı! kerem'den ilk yanlış gelirken serhatt 2. tercihinde doğru yanıtı bularak 6'da 5 yapıyor ve rakibine yetişiyor!

Aserat: Vadikızı bugüne kadar sadece 1 uyarı almış. Forumdash 13, cookies 18 ve DarkLegenD ise 23 uyarıyla onu takip ediyor.
kerem: Neyse sağlık olsun. Bu soru yüzünden kaybedersem çemkiririm ama. :A

7) Hangi isim Yılın Enleri 2017'de "en sabırlı üye" seçilmemiştir?
A) Çiğdem-
B) bazinga
C) Dosi
D) vadikızı
kerem: B) bazinga diyorum.
serhatt: %50 jokeri kullanmak istiyorum.
Aserat: O zaman serhatt için şıklar 2'ye düşüyor!

7) Hangi isim Yılın Enleri 2017'de "en sabırlı üye" seçilmemiştir?
A)
B) bazinga
C)
D) vadikızı
serhatt: B diyorum ben de.
Aserat: İki yarışmacımız da B şıkkını işaretledi! Ve... Doğru! Hem kerem, hem serhatt 7'de 6 ile şampiyonluk mücadelesi veriyor!

Aserat: Ve geldik zurnanın zırt dediği yere... Az sonra yeni bir Mesaj Kimin sorusu gelecek. Bakalım bu soru ikinizin de yüzünü güldürebilecek mi? :D
kerem: Kendime güveniyorum. O yüzden bilebileceğime inanıyorum. :Z
Aserat: Aşırı güven iyi değildir bazen. Deniz'in halini gördün, kaç senedir forumda olmasına rağmen 3 yanlışı çıktı. Yani Bu Forum Benim'de hiçbir şey kesin değil. :A Neyse, yarışmacılarımızı daha fazla heyecanlandırmayıp final sorusuna geçelim!

8) "Hayatın bir görünen yüzü vardır, bir de arka planı. İşte ben o arka planı gördüm. Erken yaşta gördüm bunu ama bu da benim erken olgunlaşmamı sağladı" sözlerini kullanan üye hangisidir?
A) mrt-06
B) S.G.A.T.
C) MEnes
D) Tolstoyevski
kerem: İtiraf Ediyoruz programında mrt-06 söylemişti diye hatırlıyorum. O yüzden cevabım A. :D
serhatt: İpucu istiyorum, yardımcı ol canım biraz aaa. :A
Aserat: Sonra sunucu haliyle yarışmacıyı yönlendirdi derler, o yüzden sana karışmak istemiyorum. :A
serhatt: Aman bu forumun dedikodusundan illallah geldi. :A Neyse D şıkkı diyorum ama tamamen sallamasyon. :D
Aserat: Ve yeni bir fikir ayrılığı daha! Bakalım hangi yarışmacımızın yüzü gülecek? Kısa bir aradan sonra hep birlikte göreceğiz!

-- REKLAM --
yedi-yedi-yedi.jpg

7 kardeş, 7 farklı dünya, tek bir kimlik... Yeni dizi 'Yedinci Hayat' ilk bölümüyle Pazartesi 23.00'te eTV'de!
-- REKLAM --

Aserat: Ve Bu Forum Benim tüm hızıyla devam ediyor! kerem son soruya mrt-06 derken serhatt ise Tolstoyevski'de karar kıldı! Ve... Ve doğru cevap... mrt-06!. Kendisi, kerem'in de belirtiği gibi 1 Haziran'da yayınlanan İtiraf Ediyoruz programında bu ifadeleri kullanmıştı. Yani kerem doğru yanıt verirken serhatt 2. yanlışını yaptı!
serhatt: Tühhh. :(

Aserat: Böylece kerem 8'de 7, serhatt ise 8'de 6 ile yarışmayı noktalıyor! kerem'i tebrik ederken iki yarışmacımıza da katıldıkları için çok teşekkür ediyoruz. Son olarak söylemek istedikleriniz varsa alalım. :D
kerem: Yarışmaya davet ettiğin için teşekkür ederim. Güzel ve samimi bir yarış gerçekleştirdik. :D
serhatt: Çok güzel bir bölüm oldu, beni davet ettiğin için de ayrıca teşekkür ederim. Umarım forum halkı da beğenir. :A
Aserat: Bu Forum Benim'den bu haftalık da bu kadar! Gelecek hafta yeni yarışmacılarımız ve yepyeni bölümümüzle tekrar görüşmek üzere!

'Bu Forum Benim' yeni bölümüyle 1 Ağustos Çarşamba 20.00'de eTV'de!

* Kalp ve yorumlarınızı bekliyoruz. :) *

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne güzel yazmışım. :A "Hayatın bir görünen yüzü vardır, bir de arka planı. İşte ben o arka planı gördüm. Erken yaşta gördüm bunu ama bu da benim erken olgunlaşmamı sağladı"

Tebrikler @kerem emeğine sağlık @Aserat. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061

Çok kolay olmuş benim sorum. :A @Aserat

Tebrikler @kerem :bhr:

Kadın'ı batsına 'Aynen' demek @serhatt :A

Ne güzel yazmışım. :A "Hayatın bir görünen yüzü vardır, bir de arka planı. İşte ben o arka planı gördüm. Erken yaşta gördüm bunu ama bu da benim erken olgunlaşmamı sağladı"

Tebrikler @kerem emeğine sağlık @Aserat. :D

Emeğinize sağlık, güzel bir program olmuş gençler. :Z @Aserat @kerem @serhatt

Sana da özel tebrik @kerem :A
Teşekkürler. :D Yalnız o beğenileri kalbe çevirirseniz daha makbule geçer. :bhr: :A

Yarışmacılar yeni olduğu için fazla zorlamayayım dedim yoksa normalde seni koymazdım o soruya. :A @xBUGRAx