TVen Bu Şarkı Benim 7. Hafta (Sonuçlar)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,872
Puanı
1,061

Yarışmaya bu hafta kim veda edecek? Kimler ilk üçte yer alacak?

Heyecanla beklenen Bu Şarkı Benim sonuçları belli oldu!

Yarışmamızda Rihanna konseptiyle @sokak sanati veda etmiştir.

FİNAL PUANI ALANLAR;
3 PUAN: @MayısKralı
2 PUAN: @batuhankaralar
1 PUAN: @Bully

HAFTALARELENENLER
1. Haftavadikızı
2. Haftasoo & ozmoturk
3. HaftaBilly Kane
4. Haftaturkuazz
5. Haftayatutarsa & EFE UYSAL
6. Haftaxemrexxx
7. Haftasokak sanati

HAFTANIN ŞARKILARI

Ekli dosyalar

• 7. HAFTA SONUÇLARI BU ŞARKI BENİM.PNG
    14 KB · Hit: 290
Herkese bol şans
en az 50 yorum yazacam

Bende @Ahmad ın da dediği gibi şarkıcı haftalarında iyi şarkıların kötü şarkıların çok belirgin olacağını düşünüyordum ama hiç öyle olmadı. Çok güzel bir şarkıya 1 vermek zorunda kaldım.

Ama DSTM, Man Down ve bir şarkıyı daha çok beğendim.

Herkese bol şans
en az 50 yorum yazacam

Hoş geldin

şunuda buraya birakayimda her konuya gelen Seda ablayi dinlesin.
Gerçekçi ol

bekiyoruz cnm birazdan çıkıcam az bir mutfakta işim var 22:00 a tamamen müsait olalım konuyu coşturucaz inş @mrt-06

hoşbuldum

gerçi yoklugumda biraz yikilmis buralar neyse. Heyecanla geceyi bekliyoruzda sen nasil oy kullanmazsin? okadar sarki kavgasi edildi

Bende şimdilik çıkmak durumundayım sonuçlarda görüşürüz.

Eeee kaç gün oldu forumda yoksun yazmaya yazmaya klavyen kireç tutmuştur.
Bu hafta zirveyi de bana kaptırdın.
ay sen ordaki yorumumu oku etiketlmistim seni

ben genelde mobilden giriyorum foruma
geçen hafta 2 gun yoktuk ikinci olduk. bu hafta 4 gün yoktuk bakalim kaçinci olacam

Ben şarkıma güveniyorum sonuçta son 1 yılın taze hitlerinden ve 1.3Mlrd izlenimi var. Ama daha iyi bir yorum almadım. Elenmesem iyi olur.

ay sen ordaki yorumumu oku etiketlmistim seni

ben genelde mobilden giriyorum foruma
geçen hafta 2 gun yoktuk ikinci olduk. bu hafta 4 gün yoktuk bakalim kaçinci olacam
Gerçekten bana o konudan bildirim gelmedi. 😱 Dur bakıyorum. Mobilden yine iyi yazıyorsun ama ben mobilden girince hiç yazasım gelmiyor.

2 günlük bir tesbitimı daha paylaşayım. Şöyle ki dön yaşanan olaylardan sonra forumda en mutlu kişi mesajlardan görüneceği gibi o kişi (isim vermiyorum anlayan anlar) Yani filmin kötüsü belli aslında. Gerçek yüzünü net bir şekilde görmem iyi oldu.😉 Bu açıklama içimde kalacaktı yapmak istedim

Ben şarkıma güveniyorum sonuçta son 1 yılın taze hitlerinden ve 1.3Mlrd izlenimi var. Ama daha iyi bir yorum almadım. Elenmesem iyi olur.
sanki cok fazla yorumlar yapilmadi sarkilar hakkinda ? yanilmiyorsam @denizz19 seninkini beğenmisti. bugun üşenmeden tüm yorumları okudumda
yoktum siz seçerken