TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 3.Hafta

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Şarkıların yanına yarışmacıların isimlerini koymak bence doğru olmamış. Kişiye göre oy kullanımının önünü açmış oluyorsunuz @MayısKralı . Jürilerin yarısı hakim değil kimlerin kimleri seçtiğini ve en adaletli bence onların oyu oluyor 😊

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Şarkıların yanına yarışmacıların isimlerini koymak bence doğru olmamış. Kişiye göre oy kullanımının önünü açmış oluyorsunuz @MayısKralı . Jürilerin yarısı hakim değil kimlerin kimleri seçtiğini ve en adaletli bence onların oyu oluyor 😊

İlk haftada aynı şekildeydi yani bu haftaya özgü değil, @kerem nasıl yapmıştı hatırlamıyorum. :D Ama kaldı ki kişiye göre oy vermek isteyen zihniyet napar eder onu bulur. O yüzden için rahat olsun düşüncen için sağol dikkate alırız bunu. :Z

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk haftada aynı şekildeydi yani bu haftaya özgü değil, @kerem nasıl yapmıştı hatırlamıyorum. :D Ama kaldı ki kişiye göre oy vermek isteyen zihniyet napar eder onu bulur. O yüzden için rahat olsun düşüncen için sağol dikkate alırız bunu. :Z

Bazı arkadaşlar kimin kim olduğunu görmek istiyorum demişti. O yüzden bende hepsini yazmak istedim.:X
Bundan sonra ki bölümlerde sadece final konusunda yazarız kimim hangi şarkıyı seçtiğini.:D

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
hayır ilkkez üyelerin ismide var listede😊 1. ve 2. hafta sadece şarkı listesi vardı. Yinede siz bilirsiniz ama bir çok üye konuda mesajları arayıp acaba kim, kimle yarışiyor diye üşenir bakmaya. Ben kendi programımda gizli oylama denemiştim bir ara, belki ondan takıldım bu duruma :A
Belirtmek istedim sadece. Kolay gelsin 😊

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
hayır ilkkez üyelerin ismide var listede😊 1. ve 2. hafta sadece şarkı listesi vardı. Yinede siz bilirsiniz ama bir çok üye konuda mesajları arayıp acaba kim, kimle yarışiyor diye üşenir bakmaya. Ben kendi programımda gizli oylama denemiştim bir ara, belki ondan takıldım bu duruma :A
Belirtmek istedim sadece. Kolay gelsin 😊

Fikir olarak mantıklı zaten , yani isimleri silmek bu durumu azaltmış olur.Ama ilk hafta bende eminim isimler vardı orada. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Anlaşıldı sen sert seviyorsun. Bundan sonra herro merro:F
maxresdefault.jpg

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen onu diyormuşsun, farklı şeylerden bahsediyormuşuz.Ben konudaki isimlerden bahsediyorsun sandım. Malum konular silindiği için ben kanıt gösteremiyorum. :A @kerem

Kankasoyle bir oylara baktımda isme oy veren yok bence. Veren olsa zaten ortaya çıkar. Neticede bu şarkıların hepsi zamanında kullanıldı. Ortalama zekaya sahip herkes anlar ona özel düşük verildiğini. O yüzden zaten daha önce oylanmış şarkılara bilerek düşük verme gibi bi şey olmaz. Boş yere kuruntu yapıyoruz.:X

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarışmacılardan sadece @denizz19 oy vermedi. Oy vermediğin taktirde -15 puan ile yarışmaya başlayacaksın.

Jüri kadromuzdanda oy vermek isteyenlere genelde son hatırlatmam. Oylarınızı özelden açtığım kutulardan atabilirsiniz:X

@MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @MasacRE @xemrexxx @Sherlock @serhatt @Hachiko @offensive @Tolstoyevski @alperuz @hayret bi şey @Dosi @YıldırıM @yigit_00 @Fks14 @soo @Jonsnow

Sonuncu ile sonda birinci arasında sadece 2 puan fark var. Aynı şekilde 3. İle 4.'de aynı puanda. O yüzden burada ki arkadaşlara istediğiniz gibi baskı yapabilirsiniz:A @Ahmed @Yiğitt @mrt-06 @bazinga @S.G.A.T. @Özgür @xBUGRAx @mesmeso61 @phoebebuffay @dreamy @batuhankaralar @Turkuazz vs

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: sokak sanati