TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 2.Hafta (80'ler)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Özelden çok güzel bir öneride bulundum.
Benim görevi Gayri milli şef olarak yeni kategoride şunun. Jüri başkanı yine 1 kişi olsun. Ben onur ödülü verilen kişiler gibi olayım konuda. Herkes istediğini almış olur bu vesile ile:Z

Evet önerin çok iyi :Z

• Harika
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yeter :F Cumartesi bu konudan gelecek itirafları düşünebiliyorum :F

Ne oldu canım arkadaşım. Anlamadım mevzuyu.:X

Bi sıkıntı çıkmış. Çözdüm. Üstüme düşen görevi yaptım. Daha önce de yöneticiydim bilirsiniz. Oradan kalma tecrübelerimi aktardım arkadaşlara. @bazinga 'da bu şekilde yön göstermişti zaten bana.:bhr:

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu hafta İngiliz şair E. E. Cummings'in şiirinden Barış Pirhasan tarafından dilimize çevrilen ve 1988'de dinleyicilere buluşan, Yeni Türkü'nün en ünlü şarkılarından 'Yağmurun Elleri' ile güzel puanlarınıza talip oluyoruz. Herkese başarılar. :Z

Galip Derviş, İstanbullu Gelin ve Beni Böyle Sev izleyicileri için de özel kliplerimizle geliyoruz. :Z

@kerem @MayısKralı @Dosi @Yiğitt @xBUGRAx @xemrexxx @bazinga @dreamy @Turkuazz @denizz19 @mesmeso61 @mrt-06 @batuhankaralar @-potterhead- @Özgür @S.G.A.T. @Ahmed @Bully @Forumdash @vadikızı @MEnes @Harunnn60 @MasacRE @Tolstoyevski @alperuz @Sherlock @Maskeli Fedai @serhatt @Hachiko @Emre Ozansoy @hayret bi şey @tolgab @The_Erinch @offensive @cookies

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Bu hafta İngiliz şair E. E. Cummings'in şiirinden Barış Pirhasan tarafından dilimize çevrilen ve 1988'de dinleyicilere buluşan, Yeni Türkü'nün en ünlü şarkılarından 'Yağmurun Elleri' ile güzel puanlarınıza talip oluyoruz. Herkese başarılar. :Z

Galip Derviş, İstanbullu Gelin ve Beni Böyle Sev izleyicileri için de özel kliplerimizle geliyoruz. :Z

@kerem @MayısKralı @Dosi @Yiğitt @xBUGRAx @xemrexxx @bazinga @dreamy @Turkuazz @denizz19 @mesmeso61 @mrt-06 @batuhankaralar @-potterhead- @Özgür @S.G.A.T. @Ahmed @Bully @Forumdash @vadikızı @MEnes @Harunnn60 @MasacRE @Tolstoyevski @alperuz @Sherlock @Maskeli Fedai @serhatt @Hachiko @Emre Ozansoy @hayret bi şey @tolgab @The_Erinch @offensive @cookies
Tanıtımın şarkının önüne geçmiş...Tercih ettiğin şarkı çok güzel bu arada..yüreğe dokunuyor.
Başarılar dilerim.

• Beğendim
Reactions: Aserat