TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

19. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Evet, mesela gelecek hafta @mrt-06 4. olursa sen 3. olursan elenmiyorsun cünkü ilk eleme @xBUGRAx ve @Ahmed arasinda gerceklesecek yani gelecek hafta bu ikiliden biri kesin olarak eleniyor.
Birilerine inat çıkıntılık yapasım var yine.
Don't worry , s ile başlayan arkadaşın sağı solu belli değil. Akışına bırak cnm.
Daha geçen gün senin yüzünden bana da trip atıyordu.
Fotoğraf olayından dolayı mı.

Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Böyle karışık olur ama bence normal 4 kişinin de beraber puan tablosu hazırlanmalı. Zaten herkes anlamıştır bence kuralı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beni kurtarmak için boş ekran olsa da tam puan vericeksiniz cnm. Buğradan kurtulmalıyız.
İkna ederiz biz onu. Hem seneye daha kısa sürecek yarışma, sonradan kimseyi dahil etmeyeceğim için.
Tamam yeter, konuştukça batıyorsunuz, o iş bizde. @sokak sanati
Yeter artık sabote etmeyi bırakın.

Bu ikisine laf anlatmak yarışmacılara laf anlatmaktan daha zor. Bu ikisi beni çok yordu. Yarışma falan yormuyor. Bunlar yoruyor adamı.
Tüm oyunlara rağmen inşallah kazanan biz olacağız.. @dreamy
Böyle karışık olur ama bence normal 4 kişinin de beraber puan tablosu hazırlanmalı. Zaten herkes anlamıştır bence kuralı
Aaa yalnız burada itiraz eden abicim @Forumdash ben değil

Ben ayrı puan durumlarıyla verilmesi öneride bulunuyordum ama @sokak sanati az daha kuralı anlatınca öyle olması olanaksız oldunu anladım son ikide yer alırsalar @Ahmed @xBUGRAx sonucta diğer ikisiylede yarısıyorlar yanı tam olarak kuralı anlamam biraz zaman aldı ordada şefimiz başını ağrıttık herzaman gibi @Forumdash

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yok seni savunmasını kıskanmıştım. Oradan bir sürtüşme yaşadık.

Çok pişmanım savunduğum için. Şuan daha net görüyorum her şeyi. Favorim artık daha net.

Yalnız çocuk haklı yanı @sokak sanati bile var @dreamy yok

Sen surayı bir ayarla @mrt-06 @Forumdash la @serhatt sarılsınlar @xemrexxx @serhatt @Ahmed @kerem
Ekli dosyayı görüntüle 84951

Bile diye diye aşağılayın zaten beni hep..

Reactions: Ahmed and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060