TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Çeyrek Final Sonuçları

19. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Evet, mesela gelecek hafta @mrt-06 4. olursa sen 3. olursan elenmiyorsun cünkü ilk eleme @xBUGRAx ve @Ahmed arasinda gerceklesecek yani gelecek hafta bu ikiliden biri kesin olarak eleniyor. :A
Birilerine inat çıkıntılık yapasım var yine. :A
Don't worry , s ile başlayan arkadaşın sağı solu belli değil. Akışına bırak cnm. :A
Daha geçen gün senin yüzünden bana da trip atıyordu. :A
Fotoğraf olayından dolayı mı. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Herkes normal şekilde dördünüde oylayıp 4-3-2-1 diye oylucak cnm ama @kerem puanlamaya dördünü değil

1 @Ahmed 80
2 @xBUGRAx 77

1 @mrt-06 80
2 @dreamy 77

diye bu şekilde puanlıcak atacan dreamy ile bugra ahmed ile yarışmıs olacak 1.ciler finale :A :A :A Anlıklardada böyle ayrı ayrı sunacak :A @Forumdash
Böyle karışık olur ama bence normal 4 kişinin de beraber puan tablosu hazırlanmalı. Zaten herkes anlamıştır bence kuralı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beni kurtarmak için boş ekran olsa da tam puan vericeksiniz cnm. Buğradan kurtulmalıyız. :A
İkna ederiz biz onu. :A Hem seneye daha kısa sürecek yarışma, sonradan kimseyi dahil etmeyeceğim için. :A
Tamam yeter, konuştukça batıyorsunuz, o iş bizde. :A @sokak sanati
Yeter artık sabote etmeyi bırakın.:A

Bu ikisine laf anlatmak yarışmacılara laf anlatmaktan daha zor. Bu ikisi beni çok yordu. Yarışma falan yormuyor. Bunlar yoruyor adamı.:A
Tüm oyunlara rağmen inşallah kazanan biz olacağız.. @dreamy
Böyle karışık olur ama bence normal 4 kişinin de beraber puan tablosu hazırlanmalı. Zaten herkes anlamıştır bence kuralı :A
Aaa yalnız burada itiraz eden abicim @Forumdash ben değil :A :A :A

Ben ayrı puan durumlarıyla verilmesi öneride bulunuyordum ama @sokak sanati az daha kuralı anlatınca öyle olması olanaksız oldunu anladım son ikide yer alırsalar @Ahmed @xBUGRAx sonucta diğer ikisiylede yarısıyorlar yanı tam olarak kuralı anlamam biraz zaman aldı ordada şefimiz başını ağrıttık herzaman gibi :F :F :F @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tüm oyunlara rağmen inşallah kazanan biz olacağız.. @dreamy
Yalnız çocuk haklı yanı @sokak sanati bile var @dreamy yok :A :A :A

Sen surayı bir ayarla @mrt-06 :A @Forumdash la @serhatt sarılsınlar :F :F :F @xemrexxx @serhatt @Ahmed @kerem
atacan.png

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yok seni savunmasını kıskanmıştım. Oradan bir sürtüşme yaşadık. :A

Çok pişmanım savunduğum için. Şuan daha net görüyorum her şeyi. Favorim artık daha net.:Z

Yalnız çocuk haklı yanı @sokak sanati bile var @dreamy yok :A :A :A

Sen surayı bir ayarla @mrt-06 :A @Forumdash la @serhatt sarılsınlar :F :F :F @xemrexxx @serhatt @Ahmed @kerem
Ekli dosyayı görüntüle 84951

Bile diye diye aşağılayın zaten beni hep..

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Ahmed and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060