Breaking Bad'in Filmini Netflix ve AMC Yayınlayacak!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Baktim çok da abartialcak ödüller değil:A BB'de doymuş juriler, BB hatrı var diye 40 yıl aday gösterilir sadece:A
Emmy'de her yıl aday olmuş işte yetmez mi, GoT falan var sonuçta bir tarafta da :A Türk dizileri ne yapmış peki diğer tarafta :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Uluslararası ödüller de var ya, o konuda çok mu başarılıyız :A
Boş durmuyoruz :A ben ve şirketim çaliyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Boş durmuyoruz :A ben ve şirketim çaliyoruz :A
Uyduruktan telenovela kategorisine alıyorlar işte, onu bile kazanamıyorlar :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Gene başa döndük :F Avrupa dizileri de ödül almıyor orda:F
Neyse ödül konusundan çıkalım o zaman :A Türk dizileri her biri 2.30 saatten sezonda yaklaşık 40 bölüm çekiliyor. Her tarafta mantık hataları, boş boş bakışmalar, müzik klipleri, dizi içine yerleştirilmiş reklamlar var. Hal böyleyken nasıl bu diziler BCS'den kaliteli olabilir? :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Neyse ödül konusundan çıkalım o zaman :A Türk dizileri her biri 2.30 saatten sezonda yaklaşık 40 bölüm çekiliyor. Her tarafta mantık hataları, boş boş bakışmalar, müzik klipleri, dizi içine yerleştirilmiş reklamlar var. Hal böyleyken nasıl bu diziler BCS'den kaliteli olabilir? :A
Onların bir saatlik dizileri de sıkıcı oluyor. Nasıl başarılı oluyorlar:A Dedim ya ilk sezondan bi kaç bölüm izledim. Abisinin saçmalıkları yuzunden diziden soğudum diye:F Demek ki 2.30 saat sürse onlar da senaryoyu daha çok saçmalar:A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onların bir saatlik dizileri de sıkıcı oluyor. Nasıl başarılı oluyorlar:A Dedim ya ilk sezondan bi kaç bölüm izledim. Abisinin saçmalıkları yuzunden diziden soğudum diye:F Demek ki 2.30 saat sürse onlar da senaryoyu daha çok saçmalar:A
2.30 saat sürse onlar da saçmalar tabi ama şu haliyle saçma değil. Sana ağır geliyor olabilir niye diziye saçma diyorsun bu sebepten, bana hitap etmedi de geç :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.30 saat sürse onlar da saçmalar tabi ama şu haliyle saçma değil. Sana ağır geliyor olabilir niye diziye saçma diyorsun bu sebepten, bana hitap etmedi de geç :A
Öyle dersem eleştiriyi hafifletmek olur ve derdimi anlatmiş olamam:A Sonuçta nasaya ait bilgiler aktarmıyor dizi. Nesi ağir gelecek:F Sıkıcı bi akış vardı benim izlediğimde:X

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öyle dersem eleştiriyi hafifletmek olur ve derdimi anlatmiş olamam:A Sonuçta nasaya ait bilgiler aktarmıyor dizi. Nesi ağir gelecek:F Sıkıcı bi akış vardı benim izlediğimde:X
Ağır derken sıkmış seni anlamında dedim ben de zaten :A Neyse sen yine de bir şans daha ver BB hatrına belki bu sefer sıkılmazsın :A

• Güldürdün