Brad Pitt, Christian Bale ve Ryan Gosling'li The Big Short'un İlk Fragmanı Yayınlandı!

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
1442931092815

Michael Lewis'in 'The Big Short: Inside The Doomsday Machine' adlı bestseller kitabından uyarlanan filmin ilk fragmanı çıktı.

Ekonomik krizi avantaja çevirip zengin olan bir grup iş adamını işleyecek filmin kadrosunda birçok yıldız isim var. Brad Pitt, Christian Bale ve Ryan Gosling'in yanı sıra geçen yıl Oscar'a aday olan Steve Carell ve Oscarlı oyuncular Melissa Leo ve Marisa Tomei bulunuyor.

Yönetmenliğini The Anchorman ve The Other Guys gibi komedi filmleriyle tanınan Adam Mckay'in yapacağı film, Amerika'da Aralık ayında vizyona girecek.

Son düzenleme:
Kadro çok iyide fragmanı ben mi göremiyorum.:D
Kadro çok iyi komedi olmazsa çok yüksek ihtimal izlerim.:)

2016'ya bekliyorduk, son anda Oscar yarışına sürpriz oldu ama pek bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Kadro muhteşem ötesi, bundan iyisi Ocean's 11 herhalde ama onunla bile yarışır. Fakat gel gelelim konu pek sıkıcı duruyor. İnşallah yanılırım da iyi bir film izleriz. :):)

Kadro çok iyide fragmanı ben mi göremiyorum.:D
Kadro çok iyi komedi olmazsa çok yüksek ihtimal izlerim.:)
Unutmuş herhalde, komedi değil. :D

Fragman eklendi.:D

Bana biraz The Wolf Of Wall Street'i hatırlattı tarz olarak. Yılın en çok beklediğim filmi bu. Umarım iyi çıkar.

Fragman fena değil gibi, ama sıradan bir Wall Street filmi olma ihtimali yüksek.

Ryan Reynolds ile Ryan Gosling birbirine çok benzemiyor mu? :)

Bu arada Marisa Tomei, Empire'a yeni katılan Mimi. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,056
Kullanıcılar
8,440
Son Üye
Tuncay