Boyut Film'in Yeni Projesindeki Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
images

Mahsun Kı</SPAN>rmı</SPAN>zı</SPAN>gül'ün Murat Tokat ile beraber ortak olduklar</SPAN>ı</SPAN> Boyut Film, yeni bir proje i</SPAN>ç</SPAN>in haz</SPAN>ı</SPAN>rl</SPAN>ı</SPAN>klar</SPAN>ı</SPAN>n</SPAN>ı</SPAN> sürdürüyor. 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde yer alan oyuncular</SPAN>ı</SPAN>n yeni projeleri belli olmaya devam ediyor.

Ali Ersan Duru ve Serkan </SPAN>Ş</SPAN>enalp gibi isimlerin yeni projeleri belli olurken, Boyut Film'in yeni projesinde ba</SPAN>ş</SPAN>rol oyuncusu olarak yer alacak isim de belli oldu: Onur Tuna.

Önümüzdeki sezon i</SPAN>ç</SPAN>in dü</SPAN>ş</SPAN>ünülen projede Onur Tuna'y</SPAN>ı</SPAN> ba</SPAN>ş</SPAN>rol olarak dü</SPAN>ş</SPAN>ünen Mahsun K</SPAN>ı</SPAN>rm</SPAN>ı</SPAN>z</SPAN>ı</SPAN>gül haz</SPAN>ı</SPAN>rl</SPAN>ı</SPAN>klar</SPAN>ı</SPAN>na devam ediyor.</SPAN>

Son düzenleme:

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Mahsun hikaye olarak, başka bir diziyi üstlenmez. Yönetmenlik yapmaya yine devam edebilir bence ilk bölümlerde. :)

Onur Tuna iyi bir oyuncu olma yolunda ilerliyor, bekliyorum diziyi...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu çocukta ben ışık görmuyorum.Bide şarkıcılıkta denesin şansını.Gerçek pop yapamaz ama en azından ekmek parasını çıkarır:X Ciddiyim adam şarkıcı şarkıları var nette.