Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 1. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bvb-Psg.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu ilk maçında Borussia Dortmund, Paris Saint-Germain'i (PSG) evinde ağırlıyor.

Dortmund XI: Bürki, Hakimi, Piszczek, Hummels, Zagadou, Guerreiro, Emre Can, Witsel, Hazard, Sancho, Haland.

PSG XI: Navas, Meunier, Thiago Silva, Kimpembe, Marquinhos, Kurzawa, Verratti, Gueye, Di Maria, Neymar, Mbappe.

Hakem: Mateu Lahoz
Stadyum: Signal Iduna Park
Saat: 23:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İsme değil kaliteye göre maç izlenmeli. Gecenin en iyi maçı. :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu maçta her şey olabilir ama Psg’nin kazanacağını düşünüyorum :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Atletico Madrid-Liverpool isim olarak kat kat daha heybetli. Madrid, bunların ikisinden de daha büyük takım, açık ara daha başarılı. :A Rakipleri de geçen sezonun şampiyonu. :A

Açık ara başarı konusuna katılmıyorum, özellikle Dortmund’la aralarında öyle bir fark yok. Açık ara başarı farkı sadece Liverpool ile geri kalan üç kulüp arasında var. Özellikle Avrupa bazında. :A

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Açık ara başarı konusuna katılmıyorum, özellikle Dortmund’la aralarında öyle bir fark yok. Açık ara başarı farkı sadece Liverpool ile geri kalan üç kulüp arasında var. Özellikle Avrupa bazında. :A
İki rakip takım da diğer iki takımdan üstün. Bunu tartışmam. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Liverpool, tabi ki >3ü canım. :A Zaten Milan, Real, Manchester United ve Bayern dışında Liverpool'u hangi takımla kıyaslarsak çok saçma durur. :A
Milan ve ManU orta sıra takımı oldu, buna gerçekten alışmak lazım. :A 0 karizmaya sahipler. :A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tabi ki Liverpool'umuzun tarafındayız Şerlok beyciğim :A Bu maç da çok güzel, ama yapacak bir şey yok :(

Klopp hocam bütün aslarımızı sürmüş sahaya Utku beyciğim, 8 tane atar mıyız... :A

Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Wijnaldum, Mane, Salah, Firmino.

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Klopp hocam bütün aslarımızı sürmüş sahaya Utku beyciğim, 8 tane atar mıyız... :A

Liverpool XI: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Wijnaldum, Mane, Salah, Firmino.
Aa Fabinho iyileşti mi :eek: Lig erkenden kopunca saldım ben orayı, ne zamandır oynuyor Fabinho reis :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock