BluTV Bonkis - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
D520BB0A-97E0-46AC-8A8F-04CF3CE7A6EE.jpeg

BluTV’nin yeni dizisi Bonkis ilk 3 bölümüyle yayın hayatına başlıyor.

Başrollerinde Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Burak Sevinç, Sergen Deveci, Öykü Naz Altay, Serhat Parıl ve Lale Mansur’un yer alıyor. Dizi, bir yandan Bonkis adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu ve geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılan, hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesini anlatıyor.

Bonkis BluTV’de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sana konu hazır ettim bi de görmedin galiba:F
Üstelik ben de senin konuda almıştım. Kendi başına başaramadın :A
Hazır etmiştin de benim zaten hazırdı diye ihtiyaç duymadım. :A

Fotoğraf da yüklendi dedi konuyu hazırlarken ama niyeyse bir anda konu açıldığında eki görüntüle yazısı çıktı. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Benimki hem 23.59 olmuş hem de resim görünmüyordu. :eek: Açamadığım iyi olmuş. :F

Tebrikler :Z @Tolstoyevski
Teşekkür ederim uzun süre sonra ilk defa @Dosi yi geçtim sanırım :A En azından beni etiketleyip tebrik ettin, @Dosi öyle kuru bir mesajla etiket bile atmadan geçiştirdi biraz örnek alsın seni.. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Teşekkür ederim uzun süre sonra ilk defa @Dosi yi geçtim sanırım :A En azından beni etiketleyip tebrik ettin, @Dosi öyle kuru bir mesajla etiket bile atmadan geçiştirdi biraz örnek alsın seni.. :A
Gözünden kaçmıştır @Dosi nin. :A

Dizi bugün ilk 3 bölümüyle yayında olacakmış, ben kendi konuma yazmıştım gerçi ama istersen sen de ekle. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fleabag çakmamız da sonunda çekildi hayırlı olsun. Kimse BluTV çok özgün, harika işler yapıyor demesin bozuşuruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hepsi çoktan olmuş bitmiş işler. :A Yeni işlerinden Yeşilçam dışında umut vaat eden yok o da klasik dönem dizisi işte. :A
Sana laf anlatılmaz, ne desek de düşüncenden şaşmıyorsun. :A Nasıl bir kinin varsa artık platforma. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sana laf anlatılmaz, ne desek de düşüncenden şaşmıyorsun. :A Nasıl bir kinin varsa artık platforma. :A
Forumumuza el uzatan herkese düşmanım sorry. :A CEO'su da geçen gün RTÜK başkanına teşekkür etmiş zaten ben bir şey yapmasam yeni skandal çıkarıyorlar. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Diziyi izlemiyorum ama meğer burada konu edilen kafe gerçekmiş. 2017'de bu dizinin başrolündeki kadın ve Öykü Karayel birlikte aynı adlı bir kafe açmış ama batmış. Zamanında burada da bahsetmişler hatta.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziyi izlemiyorum ama meğer burada konu edilen kafe gerçekmiş. 2017'de bu dizinin başrolündeki kadın ve Öykü Karayel birlikte aynı adlı bir kafe açmış ama batmış. Zamanında burada da bahsetmişler hatta.

Günaydın. :A Dizinin instagram sayfasının önceki paylaşımlarına bakınca görmüştüm ben. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1.Bölüm
Diziyi çok merak ediyordum ama nedense çok güzel gelmedi bana bu bölüm. Konudan konuya atlamayı baya yaptılar. Sanırım bu benden kaynaklanan bir sıkıntı neyse pek anlayamadım bu bölümü. :A Ama devam edeceğim diğer bölümleri izledikçe anlarım belki. :A

3/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1 1x2

Hayal kırıklığı oldu maalesef, dizinin mizahı bana hiç uymadı. Fleabag benzetenler nesine benzetti hiç anlamadım. Keşke benzeseydi ya da çakması olsaydı. :A

Devam etmeyi düşünmüyorum...

4/10 4/10

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
1x1 1x2

Hayal kırıklığı oldu maalesef, dizinin mizahı bana hiç uymadı. Fleabag benzetenler nesine benzetti hiç anlamadım. Keşke benzeseydi ya da çakması olsaydı. :A

Devam etmeyi düşünmüyorum...

4/10 4/10
İzlemediysen yine Blutv'den Saygı'yı önerebilirim. Yarım Kalan Aşklar ile birlikte en iyi işleri bence. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzlemediysen yine Blutv'den Saygı'yı önerebilirim. Yarım Kalan Aşklar ile birlikte en iyi işleri bence. :A
Listemde o, izleyeceğim mutlaka ama ne zaman olacağı şüpheli. Drama dizisi kuşağım yavaş ilerliyor. Sadece hafta sonu ve toplam 4-6 arası bölüm izleyebildiğim için. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay