Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Muhteşem olmuş be fragman olaylar olaylar. :Z

Merakla bekliyoruz Pazar'ı :D

Bakalım geri dönüşü nasıl olacak :D

Cenk yok, Su-Kel aşkını göreydi bari. ss Kıvanç Kasabalı da kayboldu. :D
Zaten Cenk ve Rana çok çabuk kayboldu ama bir hikayeleri kalmamıştı. Kıvanç Kasabalı'nın karakterine de gerek yok. Alara ve ailesi de bu bölüm yoktu. Haydar ve Üzüm de ortalıkta görünmüyor. Aslında sadece Yusuf çıksa yeter. Tabii kraliçemiz de bir an önce dönsün. :bhr:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Muhteşem olmuş be fragman olaylar olaylar. :Z

Merakla bekliyoruz Pazar'ı :D

Bakalım geri dönüşü nasıl olacak :D

Cenk yok, Su-Kel aşkını göreydi bari. ss Kıvanç Kasabalı da kayboldu. :D
tuvalette bomba patlatmasın gençlik dizilerinin ne yapıcağı belli olmaz bunların aklından gelmiş benim rüyamımı gördüde bodrum masalını yaptılar dedim:F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Muhteşem bir bölümdü yine. :love1:

Faryalı Ateş'in oğlu çıkmadı. Yıldız aldırmış Faryalı'nın çocuğunu, güzel ters köşe yaptı pis senaristler. :(

Gözde hamile kalmış ve zenginleşmiş. Evre'i bir güzel benzeten Faryalı'nın ellerine sağlık :D

Bölüm sonu da efso bitti be. Uzay'ın Kuzey Işıkları olduğu ortaya çıktı. Cenk, Rana geri döndüler işler iyice karışacak :D Bakalım Aslı'nın annesi ortaya çıkacak mı.

Yusuf, Süha'nın işini bitirdi :( Faryalı ile hesaplaşamadan öldü. Faryalı arkadaşının intikamını almak isteyecektir Yusuf'tan. Harika bölümler bekliyor yine bizleri, tüm ekibinin emeklerine sağlık.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Çok iyi bir bölüm oldu uzayın tüm arkadaşlarını çağırması ortalığı karıştırdı..önce Rana sonra Cenkin mekanda olması kelebek ateş su ile aralarında gerginliğe yol açtı,özellikle Cenkin mekanda olduğu sahnede suya baktığı sahnede ipler oldukça kopmuş oldu..ateşin faryalının oğlu çıkmaması sanırım tüm izleyiciyi hakikaten ters köşe yaptı @Bully nin bu konuda dediği yoruma tamamıyla katılıyorum:)
Bu arada Evren Yıldızdan ayrıldı diye tüm tuzaklarını kullandı..Sühaya yazık oldu..Kuzey ışıklarının uzay olduğunu Alaranın ifşa edeceğini tahmin etmiştim..Ateş Aslı arasıda açılmış oldu..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061

Faryalı Ateş'in oğlu çıkmadı. Yıldız aldırmış Faryalı'nın çocuğunu, güzel ters köşe yaptı pis senaristler. :(

Gözde hamile kalmış ve zenginleşmiş. Evre'i bir güzel benzeten Faryalı'nın ellerine sağlık :D

Bölüm sonu da efso bitti be. Uzay'ın Kuzey Işıkları olduğu ortaya çıktı. Cenk, Rana geri döndüler işler iyice karışacak :D Bakalım Aslı'nın annesi ortaya çıkacak mı.

Yusuf, Süha'nın işini bitirdi :( Faryalı ile hesaplaşamadan öldü. Faryalı arkadaşının intikamını almak isteyecektir Yusuf'tan. Harika bölümler bekliyor yine bizleri, tüm ekibinin emeklerine sağlık.
Tam eski karakterlerin yokluğundan bahsettikten sonra hepsinin geri dönmesi manidar oldu. :A

Süha belki ölmez (sonuçta yerli dizi), gelecek bölümü beklemek lazım. :X

Ve Gözde'min geri dönüşü de muhteşem oldu, ama keşke amacı Evren pisliğini elde etmek olmasaydı. Yani edebilir ama tek başına da ayakta durabilir kraliçemiz. :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060
Dünkü bölüm çok iyiydi. Özellikle eski karakterlerin dönmesi güzel bir sürpriz oldu.

Bunların dışında hepimiz Faryalı ve Yıldız'ın çocuklarının Ateş olacağını düşünmüştük. Ancak Yıldız'ın, Faryalı'dan olan çocuğunu aldırdığı ortaya çıktı. Güzel bir ters köşeydi, senaristleri tebrik etmek gerek.

Gözde'nin dönüşü ise güzel oldu, özlemiştik kendisini. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

ateşin faryalının oğlu çıkmaması güzel olmadı ben çıkmasını isterdim işler dahada karışırdı güzelleşirdi neden son anda vazgeçtiler onuda anlamadım sanırım son zamanlarda herkesin birbirinin oğlu çıkması(paramparça) bodrum senaristlerini tedirgin etti :)
güzel bir bölümdü ama özellikle uzayın bölüme katkısı unutulmaz son sahnede tek tek düşmanları birbirine kavuşturması harikaydı :) son darbe alaradan geldi orda aslının durumunada üzüldüm tüm karmaşaya rağmen hala annesinin derdine düşmüştü kız :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
10. bölüm:

Heyecan yönü kuvvetli bir bölüm oldu. Cahit'in dibe batip ya da dahada zirveyi çikmasi bir hard diske bağliydi ve hard disk olayi bölümü baya bir tempo katti. Ateş diski ele geçirdi babasini annesinin gözünde kahraman gösterme isteğinde olunca diski hiç vermemesi gereken kişiye yani babasina verdi ama Faryali, Cahit ile Evren'in konuşmasini duyunca hemen diski almayi başardi. Tabii Evren rahat durur mu? Hayir. :D Uzay'i alet etti diski almak için ki Uzay'da başariyla diski ele geçirmişti ta ki Kelebek'e yakalanana kadar. Neyse ki diskin şifresi kirildida içindekiler alindi ve otel ile plaj kurtarildi.

Son sahne inanilmazdi. Asli ve Ateş arasindaki romantik sahne ve finalde duygusal sahne çok etkileyiciydi.

Bu arada dizideki favori karakterim Asli ama en beğendiğim karakterde Rana. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,306
Puanı
1,060

Faryali Atesin oglu cikmadi demissin, acaba bu cumle ates Faryalinin oglu cikmadi olmasinmi ? :A

20. Bölüm Fragmanı:

Faryaliya hak veriyorum, böyle bir olay kolay kolay affedilemez hatta hic affedilemez.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ateşin faryalının oğlu çıkmaması güzel olmadı ben çıkmasını isterdim işler dahada karışırdı güzelleşirdi neden son anda vazgeçtiler onuda anlamadım sanırım son zamanlarda herkesin birbirinin oğlu çıkması(paramparça) bodrum senaristlerini tedirgin etti :)
güzel bir bölümdü ama özellikle uzayın bölüme katkısı unutulmaz son sahnede tek tek düşmanları birbirine kavuşturması harikaydı :) son darbe alaradan geldi orda aslının durumunada üzüldüm tüm karmaşaya rağmen hala annesinin derdine düşmüştü kız :)
Sen bomba sevmezdin bodrum masalında bomba patladı ölmez ama

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi