BluTV'nin Üyelik Ücretlerine Zam!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,768
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
blutv-abonelik-iptali-nasil-yapilir.jpg

BluTV'nin üyelik ücretlerine zam!

Masum, Sıfır Bir, Bozkır, Aynen Aynen, Alef, Yarım Kalan Aşklar, Saygı, Yeşilçam, İlk ve Son, Saklı, Börü 2039 gibi başarılı yerli yapımları izleyici ile buluşturan dijital platformun üyelik ücretlerine zam geldi.

2 Haziran Perşembe günü itibariyle platformun aylık üyelik ücreti 34,90 TL, yıllık üyelik ücreti ise 274,80 TL oldu. Ücret değişikliği sonrası üyelere yapılan açıklama ise şu ifadeler yer aldı:
Türkiye'nin ilk yerli dijital video platformu olarak, 2022'de de yeni orijinal içeriklerimiz, yerli ve yabancı dizi, film, program ve belgesellerimiz ile içerik arşivimizi zenginleştirmeye devam ediyoruz.

8 Haziran 2022 tarihi itibarıyla yıllık üyelik ücretlerimizi ₺274.80 olarak güncelliyoruz. Fazlasıyla orijinal içeriklerimizi keşfetmeye devam edebilmen için yıllık üyelik ücretimiz sana özel ₺190.80 (Ayda ₺15.90) olacaktır. Bu ücret, gelecek üyelik yenileme döneminde uygulanacaktır.
Kaynak: Ranini

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
190 liraya bile yenileyeceğimden şüpheliyim. Platformdaki çoğu işi bitirdim, geleceğe dair umut veren bir yapımları da yok…

Bu gelişme HBO Max ile birleşme ihtimalini de ortadan kaldırıyor gözüküyor. Ya da HBO Max’in gelişini erteleyeceğine işaret olabilir. :(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu platformda ki hiçbir işi izlemedim.

Gerçekçi olmak lazım..Disney pazara girişinden sonra Netflix ve Disney dışındakilere ben şans vermiyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2021 yılında güzel ataklar yapmışlardı ama bu yıl fazla bir atak göremiyoruz sanki? Yıllık üyeliğim devam ediyor, yıl sonunda bitecek ama büyük ihtimalle yenilemeyeceğim. Çok yoğunum ve dizi/film izlemeye pek fırsatım olmuyor. Yoksa yerli bir platformu desteklemek isterim, orası ayrı. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de daha yeni 190'dan yeniledim. Yenilemesem mi diye de düşündüm ama daha izleyeceğim diziler duruyor orada. Ara ara güzel filmler de geliyor. Biraz biraz da onlardan izlesem her türlü çıkar parası :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kimlerin her hafta sinemaya gittiği belli :A @Sherlock @MEnes
Onlar kudurmuş zaten kütük dostum. Sinemanın kapısında yatıyorlar resmen :A @MEnes @Sherlock
Hiç platformlara üye olup içerik izleyen biri olarak düşünmemiştim seni, bir de yıllık üyelik üstelik. :A
Diziler, filmler bizden sorulur :A
Artık 3 kere falan maalesef. Hatta yol yemek katarsak 1-1.5 kere falan. :A
Sizin 3 bizim 4-5'e tekabül ediyor gibi :A Yalnız yola yemeğe hiç girme, oralara girersen biteriz :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Onlar kudurmuş zaten kütük dostum. Sinemanın kapısında yatıyorlar resmen :A @MEnes @Sherlock

Diziler, filmler bizden sorulur :A

Sizin 3 bizim 4-5'e tekabül ediyor gibi :A Yalnız yola yemeğe hiç girme, oralara girersen biteriz :A
Sayın Gs'li dostum o iki şahıs sinemadan sonra Burger de gömüyormuş diye duydum.. @Sherlock @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Biz kütük dostumla simit ayrana talimiz... @Maskeli Fedai
Kütük dostumla beraber simit ayran yapa yapa bir deri bir kemik kaldık.. @MEnes @Sherlock
------

ÇöpluTv'nin neyini güncelliyorsa artık... @Sherlock @MasacRE
------

Burger da neymiş, fakir fakir yemekler gömer miyiz biz hiç... @Sherlock @MasacRE

Her sinema sonrası en az 1.5 iskender artı künefeleri var bu iki zengin yoldaşımızın kütük dostum... @Sherlock
Öncesinde Starbucks falan da yapıyorlardır kesin.. @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Her sinema sonrası en az 1.5 iskender artı künefeleri var bu iki zengin yoldaşımızın kütük dostum... @Sherlock
Benim kadar zayıf ve fit bir insana bunları söylemeye utanır insan... Biz sadece gurme yiyicileriz... Çok yemeyiz, değerli yeriz... Öyle değil mi adaşım... @Sherlock
Zaten bu iki adaşta bu gıdaları tüketmiyorlarmış. @MEnes @Sherlock Zamanında kendisi de itiraf etti.Fiyatlar uçmadan önce @Sherlock un ki de Mecnun ısmarlıyormuş diye kulağıma geldi...
Bizde her şey Alman usulüne göre yapılır... Ismarlama falan yok, herkes kendi evinin önünü süpürsün...
Kütük dostumla beraber simit ayran yapa yapa bir deri bir kemik kaldık.. @MEnes @Sherlock
------

Öncesinde Starbucks falan da yapıyorlardır kesin.. @Sherlock
Kapitalizme karşı kutlu mücadele içerisindeyken Starbucks bizlere yakışmaz yoldaşlarım... Lütfen asılsız iddialarda bulunmayalım...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim kadar zayıf ve fit bir insana bunları söylemeye utanır insan... Biz sadece gurme yiyicileriz... Çok yemeyiz, değerli yeriz... Öyle değil mi adaşım... @Sherlock

Bizde her şey Alman usulüne göre yapılır... Ismarlama falan yok, herkes kendi evinin önünü süpürsün...

Kapitalizme karşı kutlu mücadele içerisindeyken Starbucks bizlere yakışmaz yoldaşlarım... Lütfen asılsız iddialarda bulunmayalım...
Senin at gibi yediğin menüleri de biliyoruz biz. Şov yapma şimdi burada gizli yazışmaları dökmeyeyim ortaya... @Sherlock @Maskeli Fedai