BluTV'de Sürpriz Gelişme!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,392
Puanı
1,061
BluTV-Logo.jpg

Türkiye'nin önde gelen dijital platformlarından BluTV'de sürpriz gelişme!

Geçtiğimiz aylarda tamamen Warner Bros. Discovery bünyesine geçen platformun 2024'te yayına girmesi planlanan orijinal yerli içeriklerinin 2025'e ertelendiği ortaya çıktı. 'Bozkır'ın 3. sezonunu hazırlayan senarist Levent Cantek, hem 'Bozkır'ın hem de senaryosunu yazdığı başka bir projenin ertelenen yapımlar arasında yer aldığını açıkladı.

'İlk ve Son', 'Magarsus' gibi işlerine de yeni sezon onayı veren platform, şu sıralar satın alma sürecinden önce çekilen 'Prens'in 2. sezonunu ekrana getiriyor.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Bu WBD yönetimi kadar ne yapmak nereye varmak istediğini anlayamadığım çok az yönetim var. :A

İsim değiştirdikten sonra Max'in konuşulduğunu çok az duyuyorum. Batışlarda olabilirler...

Bu bizim açımızdan çok kötü bir haber. BluTV ülkede en kaliteli dizi yapan dijital platformlardan, böyle satın alıp işlevsiz hale dönüştürmeleri izleyiciye saygısızlık...

Prens’in 3.sezonu olursa o da 2025 de yani.. üzücü

warner brosa satmak hatalı karar olmuş. zaten mali olarak çok güçlü bir şirket değil.şirketin mecbur ana önceliği abd yapımları olacak.

Bu WBD yönetimi kadar ne yapmak nereye varmak istediğini anlayamadığım çok az yönetim var. :A

İsim değiştirdikten sonra Max'in konuşulduğunu çok az duyuyorum. Batışlarda olabilirler...

Bu bizim açımızdan çok kötü bir haber. BluTV ülkede en kaliteli dizi yapan dijital platformlardan, böyle satın alıp işlevsiz hale dönüştürmeleri izleyiciye saygısızlık...
Zincir market mantığı tekelleştirmeye çalışıyorlar. Bir de zam yaparlar iyice kopar millet. :D

Koskoca WB bile yerel projeleri 1 yıl erteleyip kendi içeriklerini entegre etme kararı aldığına göre sektörde durum bayağı kötü :(