BluTV'de Sürpriz Gelişme! Yeni Dönem Başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
GAv769tWgAEz_2J

Türkiye'nin önde gelen dijital platformlarından BluTV'de sürpriz gelişme!

Tamamen yerli sermayeli olarak 2016'da Doğan Medya Grubu çatısı altında hizmete giren BluTV, geçen yıl iletişim devi Warner Bros. Discovery ile ortaklık kurarak portföyünü genişletmişti. BluTV'nin Doğan Medya Grubu'yla olan bağlantısı dün sona erdi ve platform tamamen Warner Bros. Discovery bünyesine geçti.

Warner Bros. Discovery, daha önce HBO Max ile Türkiye pazarına girmeyi hedeflemiş ama global ölçekte aldığı yeniden yapılanma süreci nedeniyle bu kararından vazgeçmişti.

Kaynak: Ertuğrul Özkök - T24

Reaksiyon puanı
125
Puanı
44
warnerin yine şaçma sapan hamleleri. bazı hbo dizilerini beine lisans verdin. şimdi blutvyi alsan hbo dizisi beinde yayınlanırsa ne olacak. hbo max zaten 2026 öncesi beklemeyin.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Warner Media bu hamle sonrası Türkiye'de korkak oynamaya son verir umarım ve tüm içeriklerini getireceği Max platformunda sunar. BluTV iyi hoş ama arayüz açısından rakiplerinin çok gerisinde kaldı. Uygulamalarında da sayısız bug var. Yıllar önce bildirdiğim bozuk liste sorunumu hala çözemediler. Sevdiğim işler BluTV'ye gelse bile açıp izleyesim gelmiyor.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
  • Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şimdi gelelim asıl konuya. Bu gelişme hayatımızda ne değiştirecek? Uygulama veya içerik güncellenecek mi? :)
İçerikleri de dağıldı sağa sola, o yüzden kısa sürede büyük değişimler görmeyiz herhalde. İlk aşamada fiyatı güncellenir, zaten yeni yıl geldi. Bir de Hepsiburada anlaşması sonlanır muhtemelen.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İçerikleri de dağıldı sağa sola, o yüzden kısa sürede büyük değişimler görmeyiz herhalde. İlk aşamada fiyatı güncellenir, zaten yeni yıl geldi. Bir de Hepsiburada anlaşması sonlanır muhtemelen.
Hep kötü şeyler olur diyorsun, haklı bir tahmin gibi çünkü izleyiciyi ümitlendirecek en ufak bir şey dememişler. :)

Benim isteğim, dileğim kıyıda köşede kalmış HBO ve Warner işlerini getirmeleri. Game of Thrones, Succession falan her yerde var zaten. Disney+ bu konuda çok başarılıydı mesela. Scrubs, Malcolm in the Middle gibi yolu Türkiye'ye düşmeyen işleri çat diye getirdiler.

Warner içerikleri Bein'e, BluTV'ye falan çok geldi ama hep en ünlü güncel 5-10, klasik 3-4 diziyi dolaştırıp duruyorlar.

Tabii bir diğer isteğim de uygulamalarını güncelleyip görüntü kalitesini iyileştirmeleri...