Netflix Bloodline - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x6

Güzel bölümdü yine.

Şu anki şerif eski eşine şiddet uygulayıp rapor tutulmasını engellemiş. Meg buradan yürüyor tabii abisinden habersiz.

Sally ile torunu arasında geçen tartışma çok iyiydi.

John'ın Danny'nin cezaevinde beraber yattığı kişiyle başı dert de.

Kevin malı için bir şey karalamaya gerek yok, mal işte. :)
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

yine güzel başladı dizinin gerilim havasını seviyorum farklı bir dizi herşeyiyle @sürgünüm @OzaN ın kışkırtmalarıyla diziye sıkıcı falan demişsin ama kesinlikle katılmıyorum her bölümü benim açımdan bir şaheser bloodline dan sıkılmayı bile seviyorum :)

veletle başladı sahne danny nin veledi nolan tam serseri tipli bir vatandaş baabsına çok benziyor :) bu arada danny ölmemiş sanırım @sürgünüm? ama nasıl ölmemiş o kısmını anlayamadım :) nolan adlı velet miami de john un danny nin evine uyuşturucu yerleştirdiğinin farkında, johnda son aldığı telefonla nolan ın o tarihte miami de olduğunu keşfetti durumlar karşık bu arada danny nin öldürülmesi olayı aileyi psikolojik bunalıma sokmuş durumda bu konuda en büyük darbeyi kevin yemiş gibi görünüyor yine meg de aynı bunalımın içinde.. bir soğukkanlılığını koruyan kişi john gibi şu an :)
bölüm sonundaki mafya başı lowry nin john a dinlettiği kasette işleri karıştıracak gibi ilk bölüm bende geçen sezonla bu sezon arasında hatırlama yapmakla geçirdim o açıdan ısınma turu oldu benim açımdan eminim devam bölümlerde herşeyi daha iyi anlayacağız :)
anne rayborn kafayımı yemiş banamı öyle geldi öelen kocasıyla sohbet ediyordu
yine sürgünüm sen ilk bölüm yorumunda bahsetmemişsinde meg e gelen telefonda ölen babalarının nolanın annesine hesap açtığı düzenli olarak para gönderdiği ortaya çıktı bu iş çok karışık baba o kadına niye para veriyordu ? kadından nasıl haberi vardı kadından haberi varsa torunundanda haberi varmıydı acaba ? birde nolan danny nin değilde babasının oğlu olabilirmi ? sorular sorular ?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

yine güzel başladı dizinin gerilim havasını seviyorum farklı bir dizi herşeyiyle @sürgünüm @OzaN ın kışkırtmalarıyla diziye sıkıcı falan demişsin ama kesinlikle katılmıyorum her bölümü benim açımdan bir şaheser bloodline dan sıkılmayı bile seviyorum :)

veletle başladı sahne danny nin veledi nolan tam serseri tipli bir vatandaş baabsına çok benziyor :) bu arada danny ölmemiş sanırım @sürgünüm? ama nasıl ölmemiş o kısmını anlayamadım :) nolan adlı velet miami de john un danny nin evine uyuşturucu yerleştirdiğinin farkında, johnda son aldığı telefonla nolan ın o tarihte miami de olduğunu keşfetti durumlar karşık bu arada danny nin öldürülmesi olayı aileyi psikolojik bunalıma sokmuş durumda bu konuda en büyük darbeyi kevin yemiş gibi görünüyor yine meg de aynı bunalımın içinde.. bir soğukkanlılığını koruyan kişi john gibi şu an :)
bölüm sonundaki mafya başı lowry nin john a dinlettiği kasette işleri karıştıracak gibi ilk bölüm bende geçen sezonla bu sezon arasında hatırlama yapmakla geçirdim o açıdan ısınma turu oldu benim açımdan eminim devam bölümlerde herşeyi daha iyi anlayacağız :)
anne rayborn kafayımı yemiş banamı öyle geldi öelen kocasıyla sohbet ediyordu
yine sürgünüm sen ilk bölüm yorumunda bahsetmemişsinde meg e gelen telefonda ölen babalarının nolanın annesine hesap açtığı düzenli olarak para gönderdiği ortaya çıktı bu iş çok karışık baba o kadına niye para veriyordu ? kadından nasıl haberi vardı kadından haberi varsa torunundanda haberi varmıydı acaba ? birde nolan danny nin değilde babasının oğlu olabilirmi ? sorular sorular ?
Hepsinin yanıtı var ileriki bölümlerde ortaya çıkacak. Ben yazarsam hiçbir heyecanı kalmaz. :) Bu arada:

Danny öldü tabi ki.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. bölüm

john şerif olmak için sanırım tüm kuralları çiğneyecek? güzel bir bölümdü yine @sürgünüm :)
kevin zanci yarmada kendisinden ayrılınca uyuşturucu satmaya başladı kolay kolay kendini kurtaramaz bu durumdan
john da lowry nin tehtitlerinden sonra iyice rayında çıktı gibi artık tüm gücüyle şerif olmaya çalışacak kanunlarla bağı kesti özllikle elinde delil olmasına rağmen elena cortez i serbest bırakarak lowry e boyun eğdiğini göstermiş oldu
nolan veledi çok ağzı bozuk bir karakter babaannesiyle sohbetinde velede bir kaç kez küfrettin meg cephesindede işler pek iyi gitmiyor zamanında yediği hurmalar meg inde başını belaya sokacak gibi bu aile yakın zamanda tümden batağa saplanırsa şaşırmam :)
sally teyzeyle yardımcısı nel moruğu john dan habersiz bilgi topluyorlar ailede kimsenin kimseye güvenide kalmadı :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,394
Puanı
1,060
2x2. bölüm

john şerif olmak için sanırım tüm kuralları çiğneyecek? güzel bir bölümdü yine @sürgünüm :)
kevin zanci yarmada kendisinden ayrılınca uyuşturucu satmaya başladı kolay kolay kendini kurtaramaz bu durumdan
john da lowry nin tehtitlerinden sonra iyice rayında çıktı gibi artık tüm gücüyle şerif olmaya çalışacak kanunlarla bağı kesti özllikle elinde delil olmasına rağmen elena cortez i serbest bırakarak lowry e boyun eğdiğini göstermiş oldu
nolan veledi çok ağzı bozuk bir karakter babaannesiyle sohbetinde velede bir kaç kez küfrettin meg cephesindede işler pek iyi gitmiyor zamanında yediği hurmalar meg inde başını belaya sokacak gibi bu aile yakın zamanda tümden batağa saplanırsa şaşırmam :)
sally teyzeyle yardımcısı nel moruğu john dan habersiz bilgi topluyorlar ailede kimsenin kimseye güvenide kalmadı :)

şu diziye başladımda bir devam edemedim ya off

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x10 (Sezon Finali)

Şok üstüne şok, muhteşem bir sezon finali oldu. :)

John'un Eric O'Bannon'u öldürüp cinayeti Delvecchio'nun üstüne yıkmasını beklerken, Kevin kardeşini satmaya karar verdi. Tüm bildiklerini Marco'ya anlattığında ise, Marco kardeşleriyle beraber tutuklanıp hapisi boylayacağını söyledi. Bunun üzerine Kevin çılgına dönüp Marcos'u öldürdü. Bunu beklemiyordum işte büyük bir sürpriz oldu.

9/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu diziyide yarım bırakmışım şimdi hatırladım :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Güzel bir dönüş yaptı.

John otobüse atlayıp gitti. Nereye kaçıyorsa artık. Kevin karakolda teslim olmamıştı zaten. İkinci seçeneği kabul edecek belli ki. :)
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

İlk bölümün üstünde güzel bir bölümdü.

Marco cinayetini Eric'in üstüne yıktılar ama yakın zamanda kokusu çıkacaktır. Kevin dallaması 2 mermiyle şimdilik yırttı. :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x3

Dizi iptal olunca bütün malzemeyi son sezonda işlemişler. Bu yüzden oldukça güzel bölümler izliyoruz. :)

John, Dany cinayeti dahil her şeyi Eric'in üstüne yıktı. Yalnız dedektifin söylediği gibi her şey çok basit olmuş gibi gözüküyor. Bu da kafalarda soru işareti yaratıyor. Bir yerde yakayı ele verecekler ama ne zaman? :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yorum yapmaya üşendim ama altıncı bölüme kadar geldim. @destere burada olsan da keşke beraber izlemeye devam etseydik. Var mıydı yarı yolda bırakmak. :(