BLACKPINK - Ice Cream (with Selena Gomez) | Offical Video

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,789
Puanı
710
200828120335-blackpink-selena-gomez-ice-cream-promo.jpg

Müzik dünyasının iki popüler ismi aynı çatı altında biraraya geliyor...

Haziran ayında How You Like That ile izlenme rekorları kıran başarılı K-Pop grubu BLACKPINK, dünya starı Selena Gomez ile işbirliklerinin müjdesini geçtiğimiz haftalarda vermişti. Bilindiği gibi grup daha önce Dua Lipa (Kiss and Make Up) ve Lady Gaga (Sour Candy) ile de düet yapmıştı. 28 Ağustos’ta çıkacağı açıklanan Ice Cream, BLACKPINK’in ilk albümünden önceki son teklisi olma özelliğini taşıyor.

İşte Ice Cream’in bugün yayınlanan klibi:

Son düzenleme:

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,789
Puanı
710
Video 10 milyon olmuş bile. BTS’in rekorunu kırmalarını çok isterim ama biraz hayal gibi, yine de belli olmaz...

Teaser’da verdikleri kadarıyla şarkı daha çok WHISTLE, As If It’s Your Last tarzında olacak. Zaten Selena Gomez’in tarzı da o parçalara daha yakın. Bu arada Selena klipte yıkılıyor. 🤤

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,789
Puanı
710
İlk dinlemede fazla soft bir şarkı gibi geldi ama dinledikçe sevebilirim tabii ki. :A
Evet maalesef öyle. Kill This Love, How You Like That gibi güçlü bir şarkı beklemiyordum Selena’dan dolayı ama bu da fazla soft olmuş. Bir patlama bekliyor insan... :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Takribi 86 milyar falan görüntülenecek yeni şarkımız belli oldu demek. :A

Şaka bir yana Selena Gomez'i görünce umutlanmıştım ama beklediğimi tam olarak alamadım.