2018 Black Panther - Film Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kesinlikle hak etmiyordu :A 7 keyifli izlenenlere verilir :A
Daha altınada gönlüm razı gelmez böyle iyi oldu evet orta :F

Şunu çok seviceksin animasyonu kazanabilir Yenilmezlere 10 vermiştim başkada 10 alacak film yok zaten Örümcek Adam 9 ile zorlamıştı şimdi ikinci olarak bu zorladı 9 vericem bunla devam et tabi izlemediysen :F
iR1LwcCKkOXvOTODplRClm7skp2I7tXQdSJ7Zm1O.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Daha altınada gönlüm razı gelmez böyle iyi oldu evet orta :F

Şunu çok seviceksin animasyonu kazanabilir Yenilmezlere 10 vermiştim başkada 10 alacak film yok zaten Örümcek Adam 9 ile zorlamıştı şimdi ikinci olarak bu zorladı 9 vericem bunla devam et tabi izlemediysen :F
iR1LwcCKkOXvOTODplRClm7skp2I7tXQdSJ7Zm1O.jpeg
Animasyonları filan izlemedim bu sene bulaşmıcam onlara:X Bu ne yaa butun disney karakterler var:F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yenilmezler filminde hiç ilgimi çekmemişti zaten :F Thor dışında izlemem yeni yetme superkahramanları diyordum bunu oscar etkinliği olmasa bakmayacaktım :F @Forumdash ile biz siyah superkahraman nedense sevmiyoruz CW de fantastik diziye şans bile vermemiştik ?A:A @Harunnn60

Beni deniz kıyısında kavgaları çok tatmin etmedi siyah panter kostumuyle kötü supper güçlü düşmanlarla savasaydı ama pek öyle olmadı sonlara doğru gergedanlar biraz tatmin ediciydi okadar :A

Şöyle güçlü bir düşman kara panterle dövüşse iyi olurdu :A

Ben kafadan 9 veririm diyordumda @Sherlock @MasacRE e :F Bu filme 8 de çok 7 veriyorum :A Forumdash a oda çok sözüne hak verip 6 puan veriyorum son :A

Ya bu nasıl değerlendirme. :A Tam 9 yazacağım tabloya, 8’e düşürmüş. Sonra 7’ye, en son @Forumdash ile anlaşıp 6 vermiş. Beynim yandı. :A @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Film bir MCU filmi olarak fena değil bence. Ortalarda yer alır. Daha iyileri de var, daha kötüleri de var. Ama Oscar'a aday olması komik cidden. Hele de aynı yıl Infinity War gibi bir film çıkmışken, o değil bu aday olunca akla tabi ki siyahi olmaları geliyor. Aslında tek farkı bu değil, Marvel'in özellikle son zamanlarda çıkardığı daha cıvık komedi ağırlığındaki filmlerden sonra bu onların arasından da sıyrılıyor ama yine de yeterli değil yılın en iyi filmi için aday olmasına.

Güzel dövüş kareografileri, Wakanda'yı iyi yansıtmış müzikler, sağlam bir kötü karaktere sahip olması filmin artılarından. Hatta başrolden çok daha iyi, manyaklıkları olmasa taht mücadelesinde de desteklenesi bir adam :D Görsel efektleri Marvel'in geldiği bu noktaya göre yetersiz kalmış. Filmin çok büyük başarı elde etmesiyle ve Infinity War'da yaşananlardan sonra devam filminde daha iyisini bekliyorum.

Puan konusunda en iyi film adayı olarak daha düşük bir puanı hak ediyor film ama oraya göre değil MCU içinde konumlandırarak vereceğim puanımı.

7/10