Black Mirror'ın 5. Sezon Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
giphy.gif

Netflix'in fenomen dizisi Black Mirror 5. sezonuyla 5 Haziran'da geri dönüyor!

İnsan ve teknoloji arasındaki sınırın gittikçe bulanıklaştığı bir gelecekte, teknolojinin hayatlarımız üzerindeki etkilerini hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir dünyada geçen 3 yeni hikayenin başrolleri arasında Miley Cyrus, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport ve Ludi Lin yer alıyor.

Yeni sezon fragmanı:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu haberle birlikte Black Mirror'un 4. sezonunu hala izlemediğimi hatırladım. @Forumdash sence izler miyim 20 gün içinde :A Her biri farklı bölüm deme bu arada, ben sırayı bozmam yine de :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzlemezsin kesin de çok matah bölümler yoktu galiba:X 4.sezona ait bölüm hatırlamıyorum pek(b)
İzlerim bence :A imdb'de 4 ve 6'nın puanları yüksek. 1 de iyi, diğerleri daha düşük puanlar almış. Bu sezon 3 bölüm olacakmış zaten, eski formata dönmüşler herhalde :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzlerim bence :A imdb'de 4 ve 6'nın puanları yüksek. 1'de iyi, diğerleri daha düşük puanlar almış. Bu sezon 3 bölüm olacakmış zaten, eski formata dönmüşler herhalde :D
Evet ama 3 bölüm de cok az:T: Normalde 2şer izlediğim bir dizi. 3 olması tek oturuşta bitireceğim anlamına geliyor:F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Miley Cyrus mu? Hem de Black Mirror'da? :oops:
Askere gitmeden gelecek olması güzel. :Z

Miley Cyrus değişik bir tercih olmuş. Güzel bir sezon olur inşallah.
Bu haberle birlikte Black Mirror'un 4. sezonunu hala izlemediğimi hatırladım. @Forumdash sence izler miyim 20 gün içinde :A Her biri farklı bölüm deme bu arada, ben sırayı bozmam yine de :A
İzlemezsin kesin de çok matah bölümler yoktu galiba:X 4.sezona ait bölüm hatırlamıyorum pek(b)
D7rcIrrW4AAAK3u

D7rcIrsX4AAYarR

D7rcIrqW4AABKJu

• Beğendim
Reactions: MasacRE and bazinga