Diğer Black 1.Sezon Yorumları

1. Bölüm

ilk bölüm zaten barındırdığı fantastik unsurlarla izle beni diyor güzel bir başlangıç yaptı dizi..
kore dizilerinde şu isimlere bir alışabilsem süper olacak :) lang lung lin, tan tung çing, hing hang hong derken kim nedir ne değildir diye çözebilmek çok güç:) o açıdan ilk bölüm bazı arkadaşlar için problem çıkarabilir ama vazgeçmeyin sabredin sabrın sonu selamet :)

diziyi izlemek isteyen arkadaşlar olabilir diye bir etiketleyelim günah bizden gitsin :) @eskici @gözlemci @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @MEnes @Maskeli Fedai @legolas9900 @sokak sanati @DarkLegenD @cookies

polis mo -gang han (nasıl isimse ) ha-ram ı tanıyamadı? ama ha ram da polisi tanıyamadı yani karşılıklı bir hafıza kaybı var:)
20 yıl önce mujin yangınında 300 kişi ölmüş o 20 yıl önceki olayda neler olmuş neler dönmüş orası tam açıklanamadı hanı doktor kadın travesti ilişkisi nedir diye sormuşsun onun temeli 20 yıl önceki yangına dayanıyorda orda bu doktor kadın yada dedektifin sevgilisi diyelim olan kadının travesti olma ihtimali yüksek yngında asıl kimliğini terkedip şimdiki kimliğine bürünmüş ama ayrıntılar nedir o kısımları ilerde çözeriz anca :)

bahaneler artık hiç inandırıcı gelmiyor :)
Anime konusu la bu bildiğin. :A Anime konusundan dizi yapmışlar ilginçmiş. İzler miyim şu aşamada sanmıyorum. Pazar gecesine kadar 6 7 film izleyeceğim. Yoğun bir hafta sonu beni bekliyor. :A

1. Bölüm

ilk bölüm zaten barındırdığı fantastik unsurlarla izle beni diyor güzel bir başlangıç yaptı dizi..
kore dizilerinde şu isimlere bir alışabilsem süper olacak :) lang lung lin, tan tung çing, hing hang hong derken kim nedir ne değildir diye çözebilmek çok güç:) o açıdan ilk bölüm bazı arkadaşlar için problem çıkarabilir ama vazgeçmeyin sabredin sabrın sonu selamet :)

diziyi izlemek isteyen arkadaşlar olabilir diye bir etiketleyelim günah bizden gitsin :) @eskici @gözlemci @xemrexxx @Harunnn60 @MasacRE- @MEnes @Maskeli Fedai @legolas9900 @sokak sanati @DarkLegenD @cookies

polis mo -gang han (nasıl isimse ) ha-ram ı tanıyamadı? ama ha ram da polisi tanıyamadı yani karşılıklı bir hafıza kaybı var:)
20 yıl önce mujin yangınında 300 kişi ölmüş o 20 yıl önceki olayda neler olmuş neler dönmüş orası tam açıklanamadı hanı doktor kadın travesti ilişkisi nedir diye sormuşsun onun temeli 20 yıl önceki yangına dayanıyorda orda bu doktor kadın yada dedektifin sevgilisi diyelim olan kadının travesti olma ihtimali yüksek yngında asıl kimliğini terkedip şimdiki kimliğine bürünmüş ama ayrıntılar nedir o kısımları ilerde çözeriz anca :)

Doktorla polis hiç seişedi mi? Hadi korelilerin geleneklerine bağlı diyelim hiç sevişmedi. Başka yaramazlık da mı yapmadılar :A Ama aynı evde nasıl kalıyorlar? (b)

Ben ilk bölümü sevdim :Z Genel yorum olarak dizinin süresi biraz beni zorluyor ama her kore dizisi gibi kendisine çekiyor:X

İlk bölüm yorumum. @destere spoi içindeki soruya bi zahmet cevap karala:X
Fantastik yönüyle gayet güzel görünüyor. Dizi aslında bir nevi kelebek etkisiyle ilerliyor. Tek saçma buldugum yer ise... Polis kızı nasıl tanıyamadı? Dünyada kaç kişi böyle bi güce sahip olabilir? Kızı unutmuş mu? Nasıl unutmuş?

Şeyi anlamadım travesti olan vaka ile Doktor olan kızı hikayesi ne alaka? @destere
İlk bölüm itibariyle 8/10 hak ediyor.

1. Bölüm

Aaa ben geride kaldım diye ilk 2 bölümü izledim ama sizinde 2.Bölüm yorumları yok
:F :F :F

Şimdi 1.Bölüm geçiş bölümü gibiydi açıkcası ilk bölümü beğenmedim ve biraz kaygılandım dizi adına :A Ama son sahnesi
Azrailin morgtan uyanması
2.Bölüm için bana umut aşıladı :A

2.Bölüm ise Baştan sona beğendim komedisi çok iyiydi özellikle :F
Adam çıplak dolaşıyor Paltosu altında başka bir şey yok birde kızların önüne öyle çıkıyor :F

Şu güçleri olan kadınıda sanırım yalayan köpek @destere :F Ama son sahneyi pek anlamadım o ölmüş adamın karşısına başka tuhaf bir adam daha çıktı kim di :A

Aaa sizin sayenizde diş fırçalama ve kusma sahnelerinde hep tetikte bekleyip oraları geçip izlemekten kurtuldum uyarınız için sağolun :Z:Z:Z @destere @Forumdash

S01B02 izledim
Hem komik bi bölümdü hem de kafa kariştiriydi @Çiğdem- @destere
Joon görünümlü adamın hem aksiyonu iyiydi hem de tavırları:X Çıplak dolaşip kimseyi umursamaması güldürdü :A

Hem joon görünümlü oldu hem de kendi vucuduna büründü anlamadım. Bu adam neyin nesi? Kızın babası neden kim öldürdü? Kafalar karişik.

S01B02 izledim
Hem komik bi bölümdü hem de kafa kariştiriydi @Çiğdem- @destere
Joon görünümlü adamın hem aksiyonu iyiydi hem de tavırları:X Çıplak dolaşip kimseyi umursamaması güldürdü :A

Hem joon görünümlü oldu hem de kendi vucuduna büründü anlamadım. Bu adam neyin nesi? Kızın babası neden kim öldürdü? Kafalar karişik.
O sondakı adam polis adammıydı bende başka birisi sandım :F

Onun görünümüne de bürünüyor. O sondaki keskin nişancı neydi onu da anlamadım. @destere Altered Carbon da bile beynim böyle yanmamişti:F
İlk bölüm çok karmaşıktı ama 2.Bölüm ile diziye ısındım komedisi çok iyiydi sıkmadı :A

Fantastik kısımlarda devreye girmeli tabi ama
ölen adamla konusması iyi gibiydi :A