Bizim Hikaye - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1.jpg

FOX TV'nin başarılı yapımı Bizim Hikaye yeni sezonun ilk bölümüyle 6 Eylül Perşembe 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bugün biraz bahsettik ve özlem gidermek farz oldu. :( Kısa bir şekilde analım Bizim Hikaye'yi...

Filiz gibi sevmek...

Kardeş sevgisi...

Evsiz kalsalar bile aile olmaktan vazgeçmemek...

Şımarık kardeşlerle uğraşmak...

Ne kadar çok büyük kavga etseler de asla vazgeçmemek...

Tutkuyla sevebilmek...

Kıskandığında gözünün dönebildiğini görmek...

Kırdığında özür dilemek ve affedebilmek...

Fikri gibi enerjisini asla yitirmeyen deli dolu bir karaktere sahip olmak...

Ve son olarak Ayşen Gruda'yı anmamak olmazdı. Nam-ı diğer Yedi Bela Aysel. Ruhu şad olsun...

Ayşen Gruda'nın geldiği bir sahne vardı 32.bölümde onu keşke koysaydın orada fikri ve aysel olarak bayağı iyiydi birde şeyma hanım müjde ayşe çiçek'in olduğu çok güzel sahneler vardı özellikle evde kalmış sahnesi ve tufan'ın kapı önünde radyo açtığı sahne daha ne çok sahne var sayılacak özledim perşembelere mucize doktor'dan daha iyi geliyordu...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dile kolay biteli tam 2 yıl olmuş, 2 yıl ne ara geçti...

Shameless nasıl uyarlanacak, bu dizi olmaz, tutmaz diyenlere büyük kapak oldu. Ayrıca Medyapım ve FOX'un bitmeyecek iş birliğinin de ilk meyvesi oldu. (aslında yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir ama başka nasıl açıklayacağımı bilemedim. :A)

Kapak oldu deyince de aklıma şu sahne geldi:

Her ne kadar bir aralar biraz bozsa da sonradan toparladı ki bozmuş hali de çoğu diziden çok daha iyiydi. Hiç sürünmeden tadında bitirdiler ki uzatsalar yine saçmalama ihtimali gayet yüksekti, bu arada son 2 bölüm getirdikleri Karabacaklar rezaletini göz ardı ediyorum.

Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Nesrin Cavadzade, Mehmet Korhan Fırat, Evrim Doğan, Yağız Can Konyalı, Serra Pirinç, Melisa Döngel, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Ömer Sevgi ve ismini hatırlayamadığım birçok yetenekli oyuncuyu bir araya getirip böyle bir kadronun ne kadar mükemmel işler çıkaracağını gösterdi.

Ayrıca dizinin belli kısımlarında yer alan Müge Su Şahin, Esra Bezen, Olcay Yusufoğlu, Selahattin Taşdöğen, Cankat Aydos çok iyi işler çıkardılar. Ayrıca Ayşen Gruda gibi bir ustayı ağırladı ve onun son dizisi oldu. Dizide oynayan çoğu oyuncuya unutulmayacak karakterler kazandırdı ve üstte de dediğim gibi tadında bırakıp gitti...

Edit: Her ne kadar 1 bölüm de oynasa Suna Selen'i unutmuşum, harikaydı.

Yine edit: Bunu nasıl yazmadım ki, klişe olacak ama FOX ve perşembe akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Aynı zamanda Total dizilerinin ne kadar kaliteli olabileceğini de göstermiş oldu.

Son düzenleme:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,257
Puanı
280
Şimdiki diziler hep shipleme üzerine gidiyorda, eskiden Bizim Hikaye'de RahDen ikilisi bir başkaydı. Şimdiki zamanlarda yılın çifti seçilenlere bin basardı aralarındaki uyum :). Hey gidi hey. Özlendi.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram