'Bizim Hikaye' Final Yapıyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX Türkiye'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 30 Mayıs'ta ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Medyapım'ın FOX için çektiği "Bizim Hikâye" dizisinin 2 yıllık ekran macerası bitiyor. Koray Kerimoğlu'nun yönetmen koltuğuna oturduğu "Shameless" projesinin uyarlaması olan dizi, Birsen Altuntaş'ın haberine göre 30 Mayıs'ta final yapacak. Senaryo gereği bebek beklediği ortaya çıkan dizinin Filiz'i Hazal Kaya'nın gerçekte de hamile olduğu gündeme gelmişti. Hazal Kaya'nın Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu ve Alp Akar'la başrollerini paylaştığı dizi, 2017 eylülünde yayın hayatına başlamış ve perşembe akşamlarının reytinglerine uzun süre damgasını vurmuştu.

bizim_1.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ah ah çok üzüldüm şu an. :(

Bir ara çok bozdu ama son bölümlerde o kadar güzel hal aldı ki, doya doya izleyesim geliyor. Ayrılık zor olacak sanırım... Ekranların en samimi işiydi, hem drama hem komedi... Tüm ekibin emeklerine sağlık, kesinlikle unutulmayacak bir iş oldu. Tüm ekibin yolu açık olsun. :bhr:

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Sadece ilk 7-8 bölümünü izleyip bırakmak zorunda kalsam da (bozmasına rağmen) ekrandaki çoğu diziye göre ortalamanın üstünde bir yapımdı. Ama 70 küsür bölüm oldu artık tadında bırakmayı da bilmek lazım. Reytingler de henüz fazla düşmemişken böylesi herkes için daha hayırlı. :D

• Beğendim
Reactions: EmreCan and Klaus

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Zaten bitmeyecekmiydi? (b) Yeni sezona gerek yok. Dizi çok güzel başladı ve bir ara baya bozdu ki bende bırakmıştım diziyi ama son 1 - 1 buçuk aydır yine mükemmel bölümler izlettirdi ve bu ayarda bitmeside güzel. Fox TV'de ilk izlediğim dizi oldu, onun haricinde Adı Zehra'yı izlemiştim ama o uzun soluklu değildi.
Emeğine sağlık herkesin. Keyifli bir dizi izlettirdiler :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
İlk 14 bölümünü severek izledim ama dizi gerçekten çok tekrara düşüp sıkınca 14'ten sonrasını izlemedim. 3. sezon olsaydı sezon ortasında biterdi yerinde bir karar olmuş oldu. Kurtulduk. :A