Bizim Hikaye - 54. Bölüm Yorumları

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
İnşAllah düzelir neden olduğunu anlayamadım he
Bu aralar fav10'a yani buraya çok emek veriyorum görüyorsun. Hep güncel tutuyorum burayı. Kimseyle tartışmadan kaliteli konularla önemli olan o. Konuları herkesten önce açıyorum bulup kaynak göstererek. :bhr: :Z :love1: :oley: Nasıl buluyorsun performansımı sen peki? :kissingheart:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Bu aralar fav10'a yani buraya çok emek veriyorum görüyorsun. Hep güncel tutuyorum burayı. Kimseyle tartışmadan kaliteli konularla önemli olan o. Konuları herkesten önce açıyorum bulup kaynak göstererek. :bhr: :Z :love1: :oley: Nasıl buluyorsun performansımı sen peki? :kissingheart:

:clapping::clapping:Çok iyi buluyorum emeklerine sağlık ablacım zaten tartışmaman en güzel şey :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümü tamamladım sonunda, gözlerim Tülay'ı aradı. :(

Tülay ve Zeynep kesin olarak ayrılmışlar, Selim de kesin olarak gitmiş. Tufan da gitmişti ama son sahnelerde göründü yeniden, umarım kalıcıdır. Tufan'ı da kaybetmeye hazır değiliz. :(

Barış'ın kardeşi Merve geldi, itici gibi de tatlı gibi de. Çözemedim henüz... Nihal'in yanına bakıcı olarak girdi, ajanımız olur inşallah. Pek güvenilir biri değil de. :A

Nihal'den kurtulamadık, bir de avukat arkadaşını bulup getirmiş. O da sevimsiz... Nihal mevzusu cidden sıkmaya başladı, Barış & Filiz ve Elibolları rahat bırakın artık. :(

Hikmet de çok itici ve saçma sapan hareketlere büründü. Ankara'ya yollasınlar okula yine. :A