Biri Pembe Dizi mi Dedi ???

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560

saygılar abiiim :pala:

saygılar.jpg

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bir öpücük için ,Celeste ,Sarıl Bana ,İseballa ,Vahşi ve güzel ,Siyah İnci de benim aklıma gelenler 😊
Bir devir bitti ya şimdi Hint dizi modası var ama Brezilya dizilerinin tadı bir başkaydı;)
------

evet ilgiyle izlerdim yaaa
Ben de izlerdim ilgiyle hiç kaçırmadan😊

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060
Bir öpücük için ,Celeste ,Sarıl Bana ,İseballa ,Vahşi ve güzel ,Siyah İnci de benim aklıma gelenler 😊
Bir devir bitti ya şimdi Hint dizi modası var ama Brezilya dizilerinin tadı bir başkaydı;)
------

Ben de izlerdim ilgiyle hiç kaçırmadan😊

Bu saydıklarından Sarıl bana ve Vahşi güzeli biliyorum diğerlerini pek bilmiyorum :D

• Harika
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bu saydıklarından Sarıl bana ve Vahşi güzeli biliyorum diğerlerini pek bilmiyorum :D
Ben vahşi güzeli izlemiyordum ATV kuşağında başka bir pembe diziye bakıyordum o sıra
Celeste ATV de yayınlandı Siyah İnci TRT 1 bu iki dizi de yine Rosalinda daki bayan başroldeydi mesela
Bir öpücük için de ATV dizisiydi bunlar dışında adı aklımda gelmeyen pembe dizilerde var hatta

• Beğendim
Reactions: Doğan and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060
Ben vahşi güzeli izlemiyordum ATV kuşağında başka bir pembe diziye bakıyordum o sıra
Celeste ATV de yayınlandı Siyah İnci TRT 1 bu iki dizi de yine Rosalinda daki bayan başroldeydi mesela
Bir öpücük için de ATV dizisiydi bunlar dışında adı aklımda gelmeyen pembe dizilerde var hatta

Ahh Rosalinda Thalia çok severim onu ben izlemiştim tüm dizilerini hatta :D

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,112
Puanı
710
Kassandra ,Aşk ve Nefret,Masum Aşk,Aşkın yoları, atv'de yayınlanan diziler.@Angelica Vahşi Kalpler Kanal D

• Harika

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ahh Rosalinda Thalia çok severim onu ben izlemiştim tüm dizilerini hatta :D
Celeste ve Siyah İnci yi izlememişsin ama;)
Kassandra ,Aşk ve Nefret,Masum Aşk,Aşkın yoları, atv'de yayınlanan diziler.@Angelica Vahşi Kalpler Kanal D
Aşk ve Nefret ,Masum Aşk evet onlar dı adı aklıma gelmeyen ,Aşkın yollarını da izlemiş olabilirim verdiği bütün pembe dizileri izlerdim çünkü

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,112
Puanı
710

Aşk ve Nefret ,Masum Aşk evet onlar dı adı aklıma gelmeyen ,Aşkın yollarını da izlemiş olabilirim verdiği bütün pembe dizileri izlerdim çünkü
Valla ben izlemezdim gazeteden okurdum.Show Bitmeyen Aşk pempe dizi.

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060

Celeste izlemedim ama Siyah inci yabancı gelmiyor izledim de unuttum sanırım ya