Biri Kitap mı Dedi...!!! Haydi Buyrun Bakalım :)

Kitap Okur musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hahahaa sesli güldüm, bayılıyorum sana. :F

Zenginlik böyle bir şey hayatım, ne yapacaksın? Birazdan cappuccino yapıp krokanlı kurabiyle yiyeceğim. :A
Bu zenginlik değil, elindekinin kıymetini bilmemek. Ben kitaplarımı sıvılardan uzak tutmaya çalıyorum, sen ise yemek yemek uğruna (evet, aslında asıl amacın karnını doyurmak 🤭) kitapları tehlikeye atıyorsun. 😡

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu zenginlik değil, elindekinin kıymetini bilmemek. Ben kitaplarımı sıvılardan uzak tutmaya çalıyorum, sen ise yemek yemek uğruna (evet, aslında asıl amacın karnını doyurmak 🤭) kitapları tehlikeye atıyorsun. 😡
Hahaha kitap konusunda benim kadar hassas olduğunu düşünmüyorum. Ben okurken kıvırmam, kitaplarıma baksan okunmamış sıfır baskı sanarsın. Kitabı alırken dışında tek çizik olmadan almaya çalışırım. Zülfü Livaneli'nin 'Serenad' romanını 2 yıldır tertemiz haliyle arıyorum, hala bulamadım. Bulduklarım ya izli ya tozlu ya kıvrık falan. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hahaha kitap konusunda benim kadar hassas olduğunu düşünmüyorum. Ben okurken kıvırmam, kitaplarıma baksan okunmamış sıfır baskı sanarsın. Kitabı alırken dışında tek çizik olmadan almaya çalışırım. Zülfü Livaneli'nin 'Serenad' romanını 2 yıldır tertemiz haliyle arıyorum, hala bulamadım. Bulduklarım ya izli ya tozlu ya kıvrık falan. :A
"Eğilip bükülmemiş kitap satın alma" huyundan vazgeçeli çok oldu. Yarı fiyatına satın alabileceğim her kitabın küçük, önemsiz hasarlarına göz yumuyorum. Fakirlik böyle bir şey... 😣😣

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt