Birce Akalay'ın Yeni Dizisi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
62gbkqv.jpg

Birce Akalay'ın yeni dizisi belli oldu!

'Küçük Ağa', 'Hayat Bazen Tatlıdır', 'Siyah Beyaz Aşk', 'Babil' ve 'Son Yaz' gibi dizilerde yer alan başarılı güzel oyuncu Birce Akalay, yapımcılığını Abdullah Oğuz'un üstleneceği ve kadın cinayetlerini konu alan 'Mezarlık' dizisi ile anlaştı.

Dijital platformda ekrana gelecek olan dizinin hakkında henüz başka bir detay yok.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,060
Keşke TV'de olsaydı belki bu sefer yüzü gülerdi.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,893
Puanı
360
Dijital dijitalde olmasına sevindim. Reyting derdi yok. İyi izlenme alacağını düşünüyorum. Konusu güzel işlenirse izlerim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Babil (ikinci sezon) ve Son Yaz büyük hayal kırıklığı oldu kendisi için. O yüzden dijitali kabul etmesi şaşırtmadı, zaten çoğu oyuncu çalışma şartlarından ve reyting kaygısı olmadığından dijitali tercih ediyor.

Kadın cinayetleri deyince aklıma Hükümsüz geldi. Onun gibi bir iş olabilir. Abdullah Oğuz'un da dijitale geçmesi çok iyi olmuş. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,346
Puanı
860
Babil (ikinci sezon) ve Son Yaz büyük hayal kırıklığı oldu kendisi için. O yüzden dijitali kabul etmesi şaşırtmadı, zaten çoğu oyuncu çalışma şartlarından ve reyting kaygısı olmadığından dijitali tercih ediyor.

Kadın cinayetleri deyince aklıma Hükümsüz geldi. Onun gibi bir iş olabilir. Abdullah Oğuz'un da dijitale geçmesi çok iyi olmuş. :Z
Babil :T

• Üzücü
Reactions: Emre Ozansoy