Bir Zamanlar Kıbrıs - Tanıtım Fragmanı | TRT 1 - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bir_zamanlar_kibris_yakinda_trt_1de_h8947_2a6cc-jpg.98755

TRT 1'in yeni dizisi 'Bir Zamanlar Kıbrıs'ın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu, senaryosunu Emre Özdür ile Başar Başaran'ın kaleme aldığı dizinin başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu yer alıyor.

60 dakika ve 26 bölümden oluşacak olan 'Bir Zamanlar Kıbrıs' yakında TRT 1'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman kısa ama vurucu olmuş. Evinin küvetinde 3 çocuğu öldürülen doktorun hikayesiyle başlıyor demek dizi. Umarım iyi bir tarih dizisi olur.

• Beğendim
Reactions: Angelica

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bu dizi Teşkilat'tan daha iyi bir açılış yapabilir,konusu her kesime hitap ediyor, bir de 60dak olması çok güzel bir haber.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Şans vermeyi düşündüğüm bir dizi. Fragmanda etkileyici olmuş. Kaliteli bir iş geliyor belli.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Normalde izlemeyi düşünmüyordum ama fragman düşüncelerimi bir tık değiştirdi. Fragman gayet iyi gözüküyor ama Akrep'in devam etmesi veya Camdaki Kız'ın başlaması durumunda TV'den izlemem imkansız.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Normalde izlemeyi düşünmüyordum ama fragman düşüncelerimi bir tık değiştirdi. Fragman gayet iyi gözüküyor ama Akrep'in devam etmesi veya Camdaki Kız'ın başlaması durumunda TV'den izlemem imkansız.
Dönem işi olmasından dolayı bende pek sıcak bakmıyordum ve Serkan dışında kadroda dikkatimi çeken isim yoktu. Ama fragman cidden çok iyi, süresi kısa olmasına rağmen etkileyici hazırlanmış. Süresi kısa olduğu için bir şekilde takip ederim bende.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Umarım kanal haftada bir bölüm yayınlar sadece, 60 dakika olunca iki bölüm art arda yayınlayacak gibi hissediyorum.
Evet mantıklı öyle de olabilir ama hiç iyi olmazdı sonuçta 60 dak olacak dediler yani madem üst üste yayınlanacaksın haber verme süre için,neyse en iyisini umut etmek istiyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dönem işi olmasından dolayı bende pek sıcak bakmıyordum ve Serkan dışında kadroda dikkatimi çeken isim yoktu. Ama fragman cidden çok iyi, süresi kısa olmasına rağmen etkileyici hazırlanmış. Süresi kısa olduğu için bir şekilde takip ederim bende.
Aynen o yönü çok iyi. Aynı dijital diziler gibi. Ne zaman müsait oldun o zaman aç izle 1 bölüm.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet mantıklı öyle de olabilir ama hiç iyi olmazdı sonuçta 60 dak olacak dediler yani madem üst üste yayınlanacaksın haber verme süre için,neyse en iyisini umut etmek istiyorum.
TRT'nin elinde böyle 60 dakikalık işler fazla olduğu için öyle yapacağını düşünüyorum, aynı gün olmasa bile 1 hafta içinde farklı iki günde yayınlayıp 13 haftada bitirebilir. Ama haftada 1 bölüm daha iyi olur bence de.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sert bir drama izleyeceğiz gibi duruyor ve Ahmet Kural'ın burada olacak olması beni heyecanlanadırıyor ve meraklandırıyor... Tanıtım çok mini bir tanıtım ama anlamlı bir tanıtım. Bekleyip görelim o halde... Süresi kısa olduğu için çok rahatlıkla izleyebileceğim bir iş...

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok etkileyici bir tanıtımla gelmiş kesinlikle bakacam
Sert bir drama izleyeceğiz gibi duruyor ve Ahmet Kural'ın burada olacak olması beni heyecanlanadırıyor ve meraklandırıyor... Tanıtım çok mini bir tanıtım ama anlamlı bir tanıtım. Bekleyip görelim o halde... Süresi kısa olduğu için çok rahatlıkla izleyebileceğim bir iş...
Harelde buda aksiyonlu
Şans vermeyi düşündüğüm bir dizi. Fragmanda etkileyici olmuş. Kaliteli bir iş geliyor belli.
Bu dizi Teşkilat'tan daha iyi bir açılış yapabilir,konusu her kesime hitap ediyor, bir de 60dak olması çok güzel bir haber.
Fragman kısa ama vurucu olmuş. Evinin küvetinde 3 çocuğu öldürülen doktorun hikayesiyle başlıyor demek dizi. Umarım iyi bir tarih dizisi olur.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,300
Puanı
1,060
TV'de çıkar çıkmaz izledim. Fragmanı güzel, süresinin kısa olması da iyi. Takip edebilirim. :)