'Bir Zamanlar Kıbrıs' Erken Sezon Finali Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210321_101426-jpg.100682

Bir Zamanlar Kıbrıs, sezon finali yapıyor!

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu, başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu'nun paylaştığı dizi erken sezon finali yapıyor.

Daha önce 16. bölümde ara vereceği konuşulan dizi, Perşembe akşamı yayınlanacak olan 9. bölümüyle ekrana ara verecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs, sezon finaliyle Perşembe 20.00'de TRT 1'de!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İlk tarihleri çok geçti de sanırım reytinglerde kendini gösteremeyince bu karar alındı. Yalnız böyle ani kararlara kıl oluyorum, 10'da yapsalardı ne güzel. :A

Perşembe iyice boşaldı, 2 ağır top duruyor hala ama Akrep son 2 bölümüyle eğer böyle vurgu da yaparsa 1.6 bandına bile çıkabilir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk tarihleri çok geçti de sanırım reytinglerde kendini gösteremeyince bu karar alındı. Yalnız böyle ani kararlara kıl oluyorum, 10'da yapsalardı ne güzel. :A

Perşembe iyice boşaldı, 2 ağır top duruyor hala ama Akrep son 2 bölümüyle eğer böyle vurgu da yaparsa 1.6 bandına bile çıkabilir.
Düşen reytingler ile daha fazla devam etmek istemediler bence de, ama en iyisini yapmışlar. 10 olsa çok daha iyi olurdu. :A

Akrep'e hiç yaramaz, psikolojik şiddet ve ne olduğu belirsiz dönem dizisi varken kim izlesin. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Dizi çok yavaş ilerliyor. Ben hep sezon finalinde harekatın başlayacağını düşünüyordum o yüzden şaşırttı bu karar. Gelecek sezon için diziden fazla umudum yok.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Düşen reytingler ile daha fazla devam etmek istemediler bence de, ama en iyisini yapmışlar. 10 olsa çok daha iyi olurdu. :A

Akrep'e hiç yaramaz, psikolojik şiddet ve ne olduğu belirsiz dönem dizisi varken kim izlesin. :(
Hem 10 sayı olarak da hoş duruyordu. :A TRT yine kendinden bekleneni yapmış. :A

Ah ne biliyim umutlanıyorum işte, yine 3 dizinin yokluğuyla 1 alır artık. :A Yoksa sete gideceğim ve Demet Akbağ ve Evrim Alasya queen'lere laf söylettireceğim. :A Bu arada dizi hakkında kullandığın tabirlere düştüm. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hem 10 sayı olarak da hoş duruyordu. :A TRT yine kendinden bekleneni yapmış. :A

Ah ne biliyim umutlanıyorum işte, yine 3 dizinin yokluğuyla 1 alır artık. :A Yoksa sete gideceğim ve Demet Akbağ ve Evrim Alasya queen'lere laf söylettireceğim. :A Bu arada dizi hakkında kullandığın tabirlere düştüm. :A
Dizi başka bir kanalda olsa bu boşluğu çok güzel değerlendirirdi, ama kanal Star TV olunca maalesef. :( Aslında çok daha güzel tabirler kullanırdım ama neyse. :J

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dizi başka bir kanalda olsa bu boşluğu çok güzel değerlendirirdi, ama kanal Star TV olunca maalesef. :( Aslında çok daha güzel tabirler kullanırdım ama neyse. :J
Kimin ahını aldılar bu kadar da berbat gidiyorlar, Kağıt Ev'in reklam arasında bari bol bol verseler ön izleme denilen fragmanımızı. :A Bu bile yetti. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
4 hafta sürecek Avrupa Kupasında TRT nin dizilerini toparlaması gerekiyor.

Bu arada bu dizi beklenen ilgiyi göremedi o yüzdende erkeke çekilmeside normal.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409

O reytinglere çıkarsa Star yeni sezon onayı verir :A :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Teşkilatın tarattığı havayı yaratır dendi birde çok ince bir konu işliyordu ama karşısına gelen rakipler ve sanırım birde dengesiz seneryosu düşüşünü hazırladı.
Senaryo aşırı yavaş 1963 yılındakar 1974 e daha 11 yıl var :(
------

Sezon arasında senarist değiştirirlerse iyi olur yoksa bu iki uğursuzla işleri zor. :A

Abartma istersen hala 4-5 reyting alıyor. :A
Gelecek sezon da aynı yavaşlık olursa bi de ayvalıkta çekilcek artık baya düşük reytinglerle devam eder hayatına.