'Bir Zamanlar Çukurova' Setinde Tartışma! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images-19-jpeg.100875

'Bir Zamanlar Çukurova' setinde tartışma sete ara verdirdi!

Yapımcılığını Tims & B 'nin, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği, başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Hande Soral, Kerem Alışık, Furkan Palalı ile Nazan Kesal'ın yer aldığı dizinin setinde dün büyük bir tartışma yaşandı.

Dün çekim esnasında Kerem Alışık'ın senaryodaki sahneyi değiştirmeye çalıştığı, bunun üzerine ise Murat Ünalmış'ın senaryonun manipüle edildiğini belirterek duruma itiraz ettiği öğrenildi. Ardından ise Alışık'ın Ünalmış'a hakaret etmesi set ortamında büyük bir gerilime neden oldu. Yönetmen tarafından kayda alınan tartışma yapım şirketine iletildi ve sete ara verildi.

Ayrıca, geçtiğimiz hafta yine Murat Ünalmış ile Kerem Alışık arasında tartışma çıktığı, ancak Adana'ya giden yapımcı Timur Savcı'nın araya girip ortamı sakinleştirdiği öğrenildi.

'Bir Zamanlar Çukurova' yeni bölümüyle perşembe 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş (tv100)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bunların arasında o zaman baya soğuk rüzgarlar var. Timur Savcı 1 kere geldi 2 kere geldi olayı sakinleştirdi de bunlar aynı sette yer almaya devam ettikçe bu kaos hep çıkar bence. Biri diziden çıksa ikisi de önemli karakter. İşleri çok zor be bunların. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bitirin artık diziyi yeter :A kaç sene kanalı sırtladı ve eğer gerçekten gerginlik varsa daha fazla uzatmasınlar.
Bunların arasında o zaman baya soğuk rüzgarlar var. Timur Savcı 1 kere geldi 2 kere geldi olayı sakinleştirdi de bunlar aynı sette yer almaya devam ettikçe bu kaos hep çıkar bence. Biri diziden çıksa ikisi de önemli karakter. İşleri çok zor be bunların. :A
Yok ya Kerem Alışık çıkarsa fazla etki etmez çünkü onla bağlantılı herkes ayrıldı diziden. Boş boş dolanıyordu en son izlediğimde :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Uğur Güneş'te diziden Kerem Alışık ile yaşadığı tartışmadan dolayı çıkmış. :eek: Bence Kerem Alışık çıksın, ne de olsa sonradan geldi. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bitirin artık diziyi yeter :A kaç sene kanalı sırtladı ve eğer gerçekten gerginlik varsa daha fazla uzatmasınlar.

Yok ya Kerem Alışık çıkarsa fazla etki etmez çünkü onla bağlantılı herkes ayrıldı diziden. Boş boş dolanıyordu en son izlediğimde :A
Aman çıkarsınlar gitsin o zaman ya da olmuş 90 küsur bölüm neyine ısrar ediyorsunuz yapın bir final işte aa :A
------

Uğur Güneş'te diziden Kerem Alışık ile yaşadığı tartışmadan dolayı çıkmış. :eek: Bence Kerem Alışık çıksın, ne de olsa sonradan geldi.
Adam gelene geçene çatıyor mu ne :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Kerem Alışık'ın diziden çıkma vakti geldi de geçti, Uğur Güneş'le de problem yaşamıştı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Fekeli karakteri ölecekti diye biliyordum ama neden çıkmış anlamadım

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Reytinglerimiz düşmüşdür ve acilen reklama ihtiyacımız vardır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Murat Ünalmış şikayetçi olmuş. Nazan Kesal, Bülent Polat, Hilal Altınbilek, Polen Emre, Şahin Vural ve yönetmen Murat Saraçoğlu’da görgü tanığı olarak ifade verecekmiş.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Uğur Güneş yerine Kerem Alışık'ı çıkarmadıklarına pişman mıdır acaba yapım şirketi? Böyle sorunlu birini setinde, yapımında neden tutarsın? (Yazılan yazıya göre yapıyorum bu yorumu, yanlış anlaşılmasın. :A)

Sezon sonuna yaklaşıldığı için karaktere ölüm senaryosu yazılır diye düşünüyorum. Dizi içinde en doğrusu olur.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
İnsanların hırs mı gözünü bürüyor yoksa şöhretten mi bu hale geliyorlar, şaşırıyorum. İlk Akın Akınözü, şimdi Kerem Alışık. Çok sevdiğim bir söz var : " İnsan, büyüdükçe küçülmesini de bilmeli".

• Beğendim
Reactions: EmreCan