'Bir Zamanlar Çukurova' Setinde Koronavirüs Şoku!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1617567476999.jpeg

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova setinde koronavirüs paniği yaşandı!

Yapımcılığını Tims&B'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun oturduğu, başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal, Hande Soral ve Kerem Alışık'ın yer aldığı dizide Fikret Fekeli karakterini canlandıran Furkan Palalı'nın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Palalı'nın testinin pozitif çıkmasının ardından dizinin çekimlerine ara verildi ve tüm ekibe yeniden test yapıldı.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Üzücü
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım sıkıntısız geçer.

Bakalım bu hafta bölüm gelecek mi? Gelmezse perşembe akşamı işler çok fena karışır. Ben yayınlamama gibi bir risk alacaklarını hiç düşünmüyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Bakalım bu hafta bölüm gelecek mi? Gelmezse perşembe akşamı işler çok fena karışır. Ben yayınlamama gibi bir risk alacaklarını hiç düşünmüyorum.
daha öncede baska oyuncusunda olmustu ve devam etti. Stok bölümü vardir diye düsünüyorum cünkü yayinlanamdigi zamanlar olmustu arti sahnesi azaltilir. Dizide cok oyuncu var ve ona göre dengelerler.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Geçmiş olsun. Umarım ekipten başka kimsede çıkmaz.

BZÇ genelde stoklu gidiyor, yayınlanabilir gibi ama eğer ellerinde 1 bölüm varsa ve onu bu hafta yayınlarlarsa eğer sonraki bölüm sıkıntıya gelebilir. Dediğin gibi yayınlanmazsa bu perşembe işler karışır.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda atlatır demeyeceğim çünkü setlerde pozitif çıkan herkes kısa sürede iyileşmişken 2 metre çocuğa bir şey olmaz. :A

Ah nerede o günler. :( Ama yan karakter olduğu için bir şekilde sahnelerini ayarlarlar.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Geçmiş olsun.Maraşlı dizisinde çıktı diye yayından kaldırıyor harelde dizi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Her dizi setinden her gün yeni virüs haberi... İnşallah sezonu tamamlayabilirler..
Meydanın survivora ikinci kere kalması rezilliğini hak etmiyor bu ülke.