ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ay dur sezon sonuna kadar beraber götürelim, sezon sonu final yaparsa beraber tamamlarız yapmazsa da beraber bırakırız. :A
Ben kısa kısa videolar ile sana eşlik ederim. Zaten uzun zamandır full bölüm izlemedim :A 2-3 haftada bir bakarsamda birşey kaybetmem gibi :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu dizi neden rating yitirmiyor :A :A :A

Ne yapsalar,ne deseler olmuyor..olmuyorrr..
Dizi inadına Totalde artmaya devam ediyor :F:F:F
@Forumdash neredesin be Yaşlı Kurt gel BZÇ övelim :X:X

@Dosi Geçen sene çok laf ederdim bu diziye, MD bırakınca ben bile ara ara izledim .
Dizi 2 ana karakter bıraktı gene artıyor ,millet çatladı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu dizi neden rating yitirmiyor :A :A :A

Ne yapsalar,ne deseler olmuyor..olmuyorrr..
Dizi inadına Totalde artmaya devam ediyor :F:F:F
@Forumdash neredesin be Yaşlı Kurt gel BZÇ övelim :X:X

@Dosi Geçen sene çok laf ederdim bu diziye, MD bırakınca ben bile ara ara izledim .
Dizi 2 ana karakter bıraktı gene artıyor ,millet çatladı :A

En çok @Aserat çatladı :A Hünkar karakteri çıktığından itibaren çökecek deyip durdu ama durum ortada :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
79. BÖLÜM

Ve Yılmaz'a veda ettik, gerçekten üzücü bir ayrılık oldu... Uğur Güneş harika iş çıkardı, iyi ki 78 bölüm boyunca hayat vermiş bu karaktere.

Fikret, Adnan Yaman'ın mezar taşını kırdı. Babası mı acaba? Neden bu kadar öfke? Fikret'in sır perdesi de aralansın artık, kaç bölüm geçti.

Ümit ve Demir tanıştı, hadi bakalım Ümit'i izleyelim biraz da. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
80. BÖLÜM

Fikret'in olayını çözdük, Adnan Yaman'ın başka bir kadından oğluymuş. Fikret de babasının ona yaptıklarına dair kinlenmiş, intikam almaya gelmiş. Annesi Sevda değilmiş, hayal kırıklığına uğradım hafiften... @Dosi

Ümit ve Fikret ne alaka, o son sahneye epey şaşırdım? :eek:

Behice ortada kaldı, Yılmaz tüm her şeyini satmış. Çok iyi oldu Müjgan'a da Behice'ye de. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
80. BÖLÜM

Fikret'in olayını çözdük, Adnan Yaman'ın başka bir kadından oğluymuş. Fikret de babasının ona yaptıklarına dair kinlenmiş, intikam almaya gelmiş. Annesi Sevda değilmiş, hayal kırıklığına uğradım hafiften... @Dosi

Ümit ve Fikret ne alaka, o son sahneye epey şaşırdım? :eek:

Behice ortada kaldı, Yılmaz tüm her şeyini satmış. Çok iyi oldu Müjgan'a da Behice'ye de. :A
Ümit'in Sevda'ya bakışlarını yakaladın herhalde? :A
Yılmaz'ın satmış olduğunu haftalar önce görmüştük. Parayı kazmıştı bir yere :A

Behice'ye 81. Bölümde de çok güleceksin :A Şermin reis şovunu yapacak :Z

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ümit'in Sevda'ya bakışlarını yakaladın herhalde? :A
Yılmaz'ın satmış olduğunu haftalar önce görmüştük. Parayı kazmıştı bir yere :A

Behice'ye 81. Bölümde de çok güleceksin :A Şermin reis şovunu yapacak :Z
Ümit ve Sevda olayını anlayamadım, Sevda da iyi bakmadı bence Ümit'e. İkisinin de bir olayı var, acaba Sevda'nın kızı mı Ümit? :A Çok güzel Ümit bu arada...

Şermin'in laf sokmaları efsane zaten, Behice ile iyi uğraşıyor. :Z

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ümit ve Sevda olayını anlayamadım, Sevda da iyi bakmadı bence Ümit'e. İkisinin de bir olayı var, acaba Sevda'nın kızı mı Ümit? :A Çok güzel Ümit bu arada...

Şermin'in laf sokmaları efsane zaten, Behice ile iyi uğraşıyor. :Z
Ben o bakışmada direk kızı dedim :A başka bir izzahı olamaz. Duygulandı çünkü ve annesi olduğunu biliyor. Sevda tanıyamaz normal. Galiba Ümit küçükken ayrıldı yavrusundan.
81i de tamamladı güncele gel artık. 81i full izledim bu arada :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben o bakışmada direk kızı dedim :A başka bir izzahı olamaz. Duygulandı çünkü ve annesi olduğunu biliyor. Sevda tanıyamaz normal. Galiba Ümit küçükken ayrıldı yavrusundan.
81i de tamamladı güncele gel artık. 81i full izledim bu arada :A
Son sahneye ne diyorsun peki, Fikret ve Ümit ne çeviriyor? :A

Şu an 81. bölümü izliyorum, iki saate biter hayırlısıyla...

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Son sahneye ne diyorsun peki, Fikret ve Ümit ne çeviriyor? :A

Şu an 81. bölümü izliyorum, iki saate biter hayırlısıyla...
İzliyor olmana harika attım :A
Fikret ve Ümit, galiba Adnan Yaman'a bilenmiş. Ortak hareket ediyorlar. Annesinden ayrılma sebebi Adnan Yaman olmalı.
81. bölümde çok üzüldüğüm bir sahne oldu. Hatta yukarda isim olarak buzladım 😏
Bitirince yorumunu atarsın.

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
81. BÖLÜM

Fadik'in durumuna üzüldüm ben de, ne oldu da gitti o adam ya? Bence başka bir şey var, kesin evli. Ondan kimliğim kayıp falan olaylarına girdi. @Dosi

Şermin'in Behice ile dalga geçtiği sahne efsaneydi, epey eğlendim o sahnede. İçimin yağları eridi. :Z

Son sahneyi anlayamadım, o mektup ne anlama geldi şimdi?

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
81. BÖLÜM

Fadik'in durumuna üzüldüm ben de, ne oldu da gitti o adam ya? Bence başka bir şey var, kesin evli. Ondan kimliğim kayıp falan olaylarına girdi. @Dosi

Şermin'in Behice ile dalga geçtiği sahne efsaneydi, epey eğlendim o sahnede. İçimin yağları eridi. :Z

Son sahneyi anlayamadım, o mektup ne anlama geldi şimdi?
O mektup, Adnan'ın, Fikret'in annesine yazdığı mektup ve Fikret, Demir'in bunu bilmesini istedi.
Ya senarist niye Fadik'e böyle bir sahne yazdı ki. Bari kız gelinlik ile bırakılmasaydı. Öncesinde terkedilseydi.

• Beğendim

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O mektup, Adnan'ın, Fikret'in annesine yazdığı mektup ve Fikret, Demir'in bunu bilmesini istedi.
Ya senarist niye Fadik'e böyle bir sahne yazdı ki. Bari kız gelinlik ile bırakılmasaydı. Öncesinde terkedilseydi.
Direkt Demir görseydi bari, Züleyha mektubu ne yapacak bakalım? Fadik'in de olaylara bir köşeden dokunacağını söyleyebilir miyiz? Yani o bırakıp giden adam acaba Fikret'in adamı falan mıydı konaktan haber almak için? İş ciddiye binince de gitti? Ya da çok mu detay arıyoruz, belki de evlidir kimliği görünmesin diye ondan kayıp denmiştir. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Direkt Demir görseydi bari, Züleyha mektubu ne yapacak bakalım? Fadik'in de olaylara bir köşeden dokunacağını söyleyebilir miyiz? Yani o bırakıp giden adam acaba Fikret'in adamı falan mıydı konaktan haber almak için? İş ciddiye binince de gitti? Ya da çok mu detay arıyoruz, belki de evlidir kimliği görünmesin diye ondan kayıp denmiştir. :A
Ne yaptın ya uçtun:F evli oluşu mantıklı. Diğeri olamaz :A
Senarist bu saatten sonra ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum. Çok değişti dizi :A fragmanı da izle bari.

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne yaptın ya uçtun:F evli oluşu mantıklı. Diğeri olamaz :A
Senarist bu saatten sonra ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum. Çok değişti dizi :A fragmanı da izle bari.
Demir ve Ümit hızlı başladı, garibim Demir'in aşktan yana yüzü gülmeyecek anlaşılan. Bu sefer de kurgunun içine düştü garibim... :A

Müjgan ve Fikret de beklediğimiz gibi ilerliyor zaten, yavaş bile kaldı.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demir ve Ümit hızlı başladı, garibim Demir'in aşktan yana yüzü gülmeyecek anlaşılan. Bu sefer de kurgunun içine düştü garibim... :A

Müjgan ve Fikret de beklediğimiz gibi ilerliyor zaten, yavaş bile kaldı.
kurgu gerçeğe dönüşür ama. Bence Ümit ona aşık olacak. Züleyha tek kaldı. Tam Hünkar hanım oldu o da. En sonunda Fekkeli ile olur :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
kurgu gerçeğe dönüşür ama. Bence Ümit ona aşık olacak. Züleyha tek kaldı. Tam Hünkar hanım oldu o da. En sonunda Fekkeli ile olur :A
Yeni sezon olursa Züleyha'ya da partner gelir, boş kalmaz aslında ama bakalım ne olacak? İnşallah yeni sezonu olmaz, devam etmemek için zor tutarım kendimi. :A

• Güldürdün