ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamamladım şimdi. Bu kaçıncı vurulma :A
Yakında Müjgan'da hamile kalır iyice kördüğüm olurlar. Şuan Yılmaz birşeyleei öğrenmiş olsada başa sarar herşey. Züleyha Yilmaz'in evliliğinden dolayı gurur yapıp artık Demir'i sevdiğini söyler ve tüm sezonda böyle sürüp gider.
Saniye çok duygulandırdi bu bölüm. Gaffur'la yine bölümün en iyi rol yapan oyuncularıydi.
Şerminciğime acıdim :T
Haftayı sabırsızlikla beklemiyorum :A Az çok ne olacağı belli zaten :F
Müjgan hamile kalacak zaten, bir olay da oradan patlak verir. Ama kesin Müjgan o çocuğu düşürecek... Züleyha'nın çocuğu da pek doğacak gibi değil, Züleyha yine pat kararla aldırabilir.

Gaffur ve Saniye'ye bayılıyorum zaten. :bhr: Yakında kadroya Esra Dermancıoğlu katılacak, asıl onu merakla bekliyorum. :Z

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Müjgan hamile kalacak zaten, bir olay da oradan patlak verir. Ama kesin Müjgan o çocuğu düşürecek... Züleyha'nın çocuğu da pek doğacak gibi değil, Züleyha yine pat kararla aldırabilir.

Gaffur ve Saniye'ye bayılıyorum zaten. :bhr: Yakında kadroya Esra Dermancıoğlu katılacak, asıl onu merakla bekliyorum. :Z
Aa evet o geliyordu demi. O da Fekeliye yanık olsun, Hünkar cadısıyla kapışsın :A Şu Şermin'in kızını göremeyecez anlaşildı :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aa evet o geliyordu demi. O da Fekeliye yanık olsun, Hünkar cadısıyla kapışsın :A Şu Şermin'in kızını göremeyecez anlaşildı :A
Hünkar'ın ablası ya da kardeşi çıksa keşke, ablası öldü deniyordu da belki yaşıyordur diyecektim Esra o kadar yaşlı değil. Şermin'in ablası çıksın, yıksın ortalığı. :A

O da gelir yakında, şu raylar otursun da bi. Bu izlediğimiz bölümler bildiğim kadarıyla Mayıs'ta falan çekildi, stok bölüm yapıp gitmişlerdi diye biliyorum. 2-3 bölüme yeni çekimleri izleyeceğiz sanırım... :D

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hünkar'ın ablası ya da kardeşi çıksa keşke, ablası öldü deniyordu da belki yaşıyordur diyecektim Esra o kadar yaşlı değil. Şermin'in ablası çıksın, yıksın ortalığı. :A

O da gelir yakında, şu raylar otursun da bi. Bu izlediğimiz bölümler bildiğim kadarıyla Mayıs'ta falan çekildi, stok bölüm yapıp gitmişlerdi diye biliyorum. 2-3 bölüme yeni çekimleri izleyeceğiz sanırım... :D
Bir yorumda herkes bronzlaşmış diyorlardı :A Demekki Adana'nın bromnzaşmasi bu :A
Müjgan karakteride gireceği zaman haberini açmıstıniz ve baya geç gelmişti diziye. Yine öyle olursa Ekim'in ortalari girebilir diziye. Bende merak ediyorum rolünü. Şahin Tepesi'nde çok masumdu. Yine cirkef biri olsun :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet, @Aserat sen dün 'Benim Adım Melek' dizisinin süresine laf etmiştin, beterin beteri varmış bak ve ben bu bölümü TV'den izledim :F özetsiz yayınlanma boşuna olmadı yani. Misafirler bunu izliyordu kalkmak bilmedi, bende izledim haliyle ama bölümü beğendim o ayrı. @Yiğitt yorumum sonra gelecek :A (bu arada bu duruş bölümde yoktu, sonraki bölümde görecez :A) Bu bölüm isveçte 6 bölüm olarak yayınlanırdi :F :F
20190927_085348.png
@MasacRE @Emre Ozansoy @xemrexxx

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet, @Aserat sen dün 'Benim Adım Melek' dizisinin süresine laf etmiştin, beterin beteri varmış bak ve ben bu bölümü TV'den izledim :F özetsi yayınlanma boşuna olmadı yani. Misafirler bunu izliyordu kalkmak bilmedi, bende izledim haliyle ama bölümü beğendim o ayrı. @Yiğitt yorumum sonra gelecek :A (bu arada bu duruş bölümde yoktu, sonraki bölümde görecez :A) Bu bölüm isveçte 6 bölüm olarak yayınlanırdi :F :F
Ekli dosyayı görüntüle 72042

Biz 60 dakikalık bölümler olsun diye can atarken bunlar kaç saatlik bölüm yapıyor... İnsaf ya..

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evet, @Aserat sen dün 'Benim Adım Melek' dizisinin süresine laf etmiştin, beterin beteri varmış bak ve ben bu bölümü TV'den izledim :F özetsiz yayınlanma boşuna olmadı yani. Misafirler bunu izliyordu kalkmak bilmedi, bende izledim haliyle ama bölümü beğendim o ayrı. @Yiğitt yorumum sonra gelecek :A (bu arada bu duruş bölümde yoktu, sonraki bölümde görecez :A) Bu bölüm isveçte 6 bölüm olarak yayınlanırdi :F :F
Ekli dosyayı görüntüle 72042
Neyse ki Mucize Doktor çok güzel hezimete uğratmış da çakallıkları bir güzel ellerinde patlamış. :Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3 saat 4 dakikalık bir bölüm izlemişimdir, sabah açmışımdır akşam olmuştur. :A @Dosi

Güzel bölümdü, epey dolu dolu geçti. Cengaver öldü, suç Demir Yaman'a kaldı ve hapse girdi. Şermin de olayı kullanarak yalancı şahitlik yaptı. Fazla sürmez havası.

Son sahnede Yılmaz ile Züleyha buluştu, tam konuşacaklar derken Demir geldi. Hapisten kaçmış akıllı. :F

Savcı da epey komik, beni güldürdü bayağı. :A @Dosi

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
3 saat 4 dakikalık bir bölüm izlemişimdir, sabah açmışımdır akşam olmuştur. :A @Dosi

Güzel bölümdü, epey dolu dolu geçti. Cengaver öldü, suç Demir Yaman'a kaldı ve hapse girdi. Şermin de olayı kullanarak yalancı şahitlik yaptı. Fazla sürmez havası.

Son sahnede Yılmaz ile Züleyha buluştu, tam konuşacaklar derken Demir geldi. Hapisten kaçmış akıllı. :F

Savcı da epey komik, beni güldürdü bayağı. :A @Dosi
Şermin ifadesini değiştirir konağa falan dönme şartıyla. Bir şekilde geri dönmesi gerekiyordu ve bu bir fırsat olur :D
Savcıya Aşk ve Mavi'de çok gülüyorduk. Burdaki haline alışman zaman alacak. Ciddi görünümüne alışkın değilim ben ama Hünkar cadısının hakkından geldi :D

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şermin ifadesini değiştirir konağa falan dönme şartıyla. Bir şekilde geri dönmesi gerekiyordu ve bu bir fırsat olur :D
Savcıya Aşk ve Mavi'de çok gülüyorduk. Burdaki haline alışman zaman alacak. Ciddi görünümüne alışkın değilim ben ama Hünkar cadısının hakkından geldi :D
Esra ablayı bekliyorum, o gelince diziye büyük renk gelecektir. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son bölüm 2 saat 33 dakikaymış, 40 dakika kar elde ettik şükürler olsun. İzledin mi bölümü? :A @Dosi

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Son bölüm 2 saat 33 dakikaymış, 40 dakika kar elde ettik şükürler olsun. İzledin mi bölümü? :A @Dosi
Okadar uzunki hepsine bakamıyor insan. Behice karakterinin ilk sahnelerine kadar olan kısımlari izledim. TV'den izlediğim için nekadarini izlemedim bilmiyorum.
ooo 40 dakika az olmasi iyi, 2.33 dakika hiç bir şey, bir çırpıda biter gider :A
Sen izledinmi? Şimdi spoi yedirtmeyeyim :A

• Güldürdün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Okadar uzunki hepsine bakamıyor insan. Behice karakterinin ilk sahnelerine kadar olan kısımlari izledim. TV'den izlediğim için nekadarini izlemedim bilmiyorum.
ooo 40 dakika az olmasi iyi, 2.33 dakika hiç bir şey, bir çırpıda biter gider :A
Sen izledinmi? Şimdi spoi yedirtmeyeyim :A
Daha yeni açtım, bugün birazını izleyeyim yarın da kalanını izleyeyim. Anca biter. Behice dediğin Esra karakteri gelmiş mi? :Z

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha yeni açtım, bugün birazını izleyeyim yarın da kalanını izleyeyim. Anca biter. Behice dediğin Esra karakteri gelmiş mi? :Z
Spoi yedirttim yinede istemeden :F aynen o. gerci ismini bilmiyordum. googleden baktım sana isim yazmak için :A
Iyi yarina tamamlarım bende :A

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
38. BÖLÜM

Pek bir keyfi yoktu bölümün, geçen bölümlere göre durağandı. Esra Dermancıoğlu'nu izlemeyi özlemişiz, 'Behice' karakteri epey ses getirecek gibi. Tabi fazla göremedik de ufaktan göründü, birkaç bölüme damgasını vurmaya başlar. :Z

Demir teslim oldu ve tekrar hapse girdi. Boş yere çıktı hapisten, bir heyecan falan da katmadı o sahneler yani...

Hünkar ve Hakim hanımın sahnesi epey komediydi. :F

Fragmanı izledim de yine klasik sahne, senarist ne yapmaya çalışıyor anlamadım. Züleyha bir bölüm Yılmaz'la yakın, ona ısınıyor, diğer bölüm Demir'le yakın... Böyle olmaz ki, çok tutarsız görünüyor.

• Güldürdün