ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
6. Bölüm
ve izledim bölüm genel anlamda güzeldi onun haricinde birkaç yeşilçam klasiği eklemişlerdi diziye ....işte fakir itilmiş genç cezaevine düşer ordan bir babacan ve varlıklı eli kolu uzun vatandaşla karşılaşır onun desteğiyle cezaevinden çıktıktan sonra düşmanlarından teker teker intikam alır.... bu çok bayat bir hikaye keşke ordan gitmeselerdi:) şimdi intikam soğuk yenen bir yiyecektir tavsiyeside geldiğine göre yılmaz bu sefer bodoslama çiftliğe dalmayacak tekelimi fekelimi ne haltsa onun yol ve yordam öğretmesiyle kısa sürede köşeyi dönüp demirin girdiği ihaleleri falanda kazanacak onu mali yönden köşeye sıkıştıracak gibi bir havada oluştu :) sonra züleyhanın karşısına geçip yaaa işte zamanında beni para için sattın al sana çuvalla para şeklinde bir harekette çekerse dizi tamda yeşilçamdan fırlamışi gibi olacaktır :)

aslında ben dizinin baştan beri yılmaz tarafını anlatan hikayesini sevmedim daha çok züleyha , hünkar, gaffur, saniye , gülten, bunak nene ve şermin karakterlerini izlenir ve eğlenceli buldum :) yine bu bölümde benim açımdan kaliteli olan kısımlar bu karakterler arasında geçen sahnelerdi :)
saniye şermimle işbirliği yapınca ondan nefret ettim ama aynı saniye gülteni teselli ederken kalbimizi kazandı :) yani saniye aslında gri bir karakter siyah veya beyaz değil :)
hünkar ise saniyeye ders verirken ne kadar gelininin ardını kollar görünsede züleyhanın saniyeye ''bir dahaki sefere seni demire şikayet ederim'' demesinden rahatsız olup, konakta kimin ayrılıp ayrılmayacağına sadece ben karar veririm diyerek gelinine ayar çekmesi harika sahnelerdi :)
yılan hikayesi çok fazla zorlama bir sahne olmuş :) o yılan gidecek odada dönüp dolaşacak onu gören züleyhada koşa koşa merdivene kadar gelecekte ordan aşağı düşecekte çocuk düşecekte şerminle saniye mutlu olacak ölme eşeğim ölme :)

sizin merak ettiğiniz yere bende yorum yapayım :) bence tekeli veya fekeli kerem alışık bir zamanlar hünkar hanımağayla fingirdeşiyormuş işte bu demirde hünkarla tekelinin yavrusuymuş falan? niye olmasınki olur bence :) @Dosi @Yiğitt @vadikızı @anniegrant @xemrexxx

:ABu ne güzel yorumdur öyle yaa uzun uzun yorumlamışsın valla iyi olmuş önce ismi Tekeli değil Fekeli fragmandaki bakışmalardan da anladık ki Hünkarla Fekeli arasında birşeyler olmuş Demirde kesin olmamakla beraber oğlu olabilir bu teorin doğru çıkıcak gibi desterecim yılan konusuna gelince o sahne bana zorlama gelmedi ya

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Hahaha benim de aklıma o geldi zaten, %90 öyle olacak çünkü Hünkar'ın bu kadar temiz kalma ihtimali yok. Muhakkak kirli çamaşırları çıkacaktır ortaya, Züleyha - Yılmaz'ın eline de koz geçecek. Benziyor zaten Demir ve Fekeli :bhr: :A
züloşumdan harika bir hanım ağa olur ama şu yılmaz kazmasının senaryoda oluşu züloşumun kalitesine darbe vuruyor? aslında züloş yüz ifadesi olarak soğukkanlı etkili hamleler yapabilecek bir kişiliğe sahip :) ama nedense ikide bir ağlatıyorlar kızı hain senaristler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
:ABu ne güzel yorumdur öyle yaa uzun uzun yorumlamışsın valla iyi olmuş önce ismi Tekeli değil Fekeli fragmandaki bakışmalardan da anladık ki Hünkarla Fekeli arasında birşeyler olmuş Demirde kesin olmamakla beraber oğlu olabilir bu teorin doğru çıkıcak gibi desterecim yılan konusuna gelince o sahne bana zorlama gelmedi ya
tekeli , fekeli , felekeli herşey uyar :)
bak mynette felekeli demişler onlarda karıştırmış :)

https://www.mynet.com/bir-zamanlar-...son-bolum-final-sahnesi-izle-201114-mymagazin

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
züloşumdan harika bir hanım ağa olur ama şu yılmaz kazmasının senaryoda oluşu züloşumun kalitesine darbe vuruyor? aslında züloş yüz ifadesi olarak soğukkanlı etkili hamleler yapabilecek bir kişiliğe sahip :) ama nedense ikide bir ağlatıyorlar kızı hain senaristler :)
Yılmaz çok yakışıklı maşallah, tam senle benlik :bhr: Ama sen Gaffur'a layıksın. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Yılmaz çok yakışıklı maşallah, tam senle benlik :bhr: Ama sen Gaffur'a layıksın. :A
kendi pis zevklerine benide bulaştırma :)
benlik olan züleyha başkada benlik yok dizide aaa betülüde merak ediyorum o da benlik olabilir :) aslında gültende güzelde şu kaşlarını biraz seyreltse saçlarını dağıtsa rüzgarlara bıraksa onuda sevebilirim :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
kendi pis zevklerine benide bulaştırma :)
benlik olan züleyha başkada benlik yok dizide aaa betülüde merak ediyorum o da benlik olabilir :) aslında gültende güzelde şu kaşlarını biraz seyreltse saçlarını dağıtsa rüzgarlara bıraksa onuda sevebilirim :)
Saniye senlik asıl :bhr:

Forum İstatistikleri

Konular
170,458
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon