"Bir Kadın Tanıdım" Bu Hafta Yok!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
TNT'de ekrana gelen, başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan Şaban'ın paylaştığı ve yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği "Bir Kadın Tanıdım" dizisi bu hafta yayınlanmayacak. [/B]

TNT'nin "Bir Kadın Tanıdım" dizisiyle ilgili nasil bir yol haritasi çizecegi merak konusu...

FavoriForumum.NET - ÖZEL HABER

bkt.jpg[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Ekli dosyalar

• bkt.jpg
    bkt.jpg
    46.1 KB · Hit: 443
Ertan Saban bu projede kendini yazık ediyor, ona daha büyük projeler yakışır. :)

zaten varlıgıyla yoklu bir bazen ilk yüzde bile göremiyoruz. neden hala çekiyorlar anlamış değilim

Dizi var mıydı ki bu hafta yok ? Ben reyting listesinde adını aramayalı aylar oldu. :)

tnt vasat oran alan bir kanal vadi hariç tutan bitaneseyi yok ilk 100 tnt 1 çarkıfelek sokuo tam bi facia

bi kanald bi star bi atv bi show deil arkadaslar

Bu aralar yüzünden Dizi ilk yüzden cikti ama Benim gibi gecen haftaya izlemeyenlere tekrarini izlemek yaradi

Her dizi durursa ooo, izlenmeyince kanal kaldırıyo zaten. :D bende seni sondaki ifadenden dolayı 'şiddetle' kınıyorum. :F Şiddetin altını çizdim dikkat edersen, hep suskunlar'n etkisi bunlar. :F

Bir gün her dizi yayından kaldırılacak diyip olayı tatlıya bağlayalım en iyisi. :d