ATV Bir Gece Masalı - Dizi Yorumları

hmm .

gerci ben marasli'yi tam izlemedigim den net bir fikir getiremiyorum - sav'ina dair .

bu yaklasim olayi bir kac dizi de denk gelmistim.

canfeza konusuna deginmistim, diger yandan
ben mahir'in -ist gecisi dolayli- isini ist ve bu aile ile ne sekil yazilacagini merak ediyorum .
Maraşlıda kızının intikamını almak için Türel Ailesine yaklasiyordu. Buradada Kürşat Kilimciden babasının intikamını almak için Canfezayı kullanacak gibi

istanbul'a gecis dedigin bolum itibariyle olacaksa, dolayli olarak yali capkini tarzi konsept'ten devam ederlerse - ilk aklima gelen soru ; canfeza nin acaba okul / is gibi konulari yazilim olarak olacak mi ,yoksa suanki normal haliyle mi ilerletecekler karakteri, , , merak edilesi .

yani karaktere derinlik katmalari adina ,kizin gecmisin de okul vs gibi bir sey yazilirsa flasbackli, dizinin ilerisine yonelik yazilim da canfeza nin kendi ayaklari uzerinde durmasi adina gayretini de izliyebiliriz okul/is dolayli.

aaa bu cok guzel . senin adina sevindim. :) keske bitene kadar bu gibi essiz yerler de devam etseydi dizi . :( 4.bolum burada cekilmesi tadimlik gibi bi durum. hudutsuz ,bir zamanlar cukurova, coban yildizi
ilk aklima gelenler cekilen yerde devam edilmesi adina .

gitmisken resim vs cekseydin :)

bu olmadi iste sevgili yakamoz . 😕

latife bir yana,

bolumleri daimi izlemeye bekliyoruz . :bhr:

iyi seyirler .

Pek dizi izleyecek vakit olmuyor o yüzden sahneler dedim.

Bilseydim baṣtan çekerdim de iṣim vardı hemen ayrıldım. :D

1. Bölümde Burak Deniz ile Mesut Akusta'nin bulustugu andaki sahnelerde, arka planda herhangi bir yerde ben yürüyordum. Tabi kameranin görecegi kadar yakin gecmedim ama bu sahnenin cekildigi anlarda geciyordum oradan. :A