Bir Derdim Var Spotify'da 200 Milyon Dinlenmeyi Aştı!

phoebebuffay

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,871
Puanı
559
Türk rock müziğinin efsane grubu mor ve ötesi'nin kült şarkısı "Bir Derdim Var" Spotify'da 200 milyon streami geride bıraktı.

2004 yılında yayınlanan Türk rock tarihinin en çok satan albümü "Dünya Yalan Söylüyor"a ait şarkı, platformda tüm zamanların en çok dinlenen 4. Türkçe şarkısı iken aynı zamanda 2000'lerin en çok dinlenen şarkısı konumunda bulunuyor.
Ekran Resmi 2024-10-21 21.14.13.png

Kesinlikle. Bu yenilik için teşekkür ederiz :Z
devamını bekleriz senden :A

Güzel şarkıya bu güzel başarı yakışırdı.
Devamı da gelir belki. :A En favori şarkıda yarışacak, 1-2 güne 100 milyon olacak bir şarkı gördüm ama konusunu açar mıyım bilemiyorum... Desteklemediğim bir şarkı. :A

Genç kitleye hitap eden şarkılar Spotify'da, Youtube'dan daha çok dinleniyor artık. :A

Devamı da gelir belki. :A En favori şarkıda yarışacak, 1-2 güne 100 milyon olacak bir şarkı gördüm ama konusunu açar mıyım bilemiyorum... Desteklemediğim bir şarkı. :A

Genç kitleye hitap eden şarkılar Spotify'da, Youtube'dan daha çok dinleniyor artık. :A
Lvl C5 dir muhtemeln. Kim dinliyorum herkesin kendi zevki ama iyi dinleniyor top 5 de sürekli :D

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay
Bir Derdim Var tek başına manga'nın total streamini geçecek neredeyse. :A Zamanında seviye olarak aralarında dağlar, bayırlar bulunan bu iki grubu bir tutmaya çalışan @kerem utanır mı? Sanmam. :A

Bir Derdim Var, Türkiye`nin en iyi rock şarkısı değil bence ama "Dünya Yalan Söylüyor" Türkiye`nin en iyi rock albümü.

Ne zaman bir tuttum? Sen bir tutuyordun. maNga bunlar gibi one hit wonder değil. :A
Hala konuşacak yüzün var mı senin ya? :A

mor ve ötesi'nin son albümünün en az dinlenen şarkısı: 1.3 milyon
manga'nın son albümünün toplam dinlenmesi: 800k

Neyse bu konu artık o kadar güncel dışı kaldı ki kendimi yorasım yok. Birkaç hafta sonra mor ve ötesi'nin başka bir 100 milyon konusunu açtığımda devam ederiz belki. :A

Hala konuşacak yüzün var mı senin ya? :A

mor ve ötesi'nin son albümünün en az dinlenen şarkısı: 1.3 milyon
manga'nın son albümünün toplam dinlenmesi: 800k

Neyse bu konu artık o kadar güncel dışı kaldı ki kendimi yorasım yok. Birkaç hafta sonra mor ve ötesi'nin başka bir 100 milyon konusunu açtığımda devam ederiz belki. :A
Albüm değil EP o. Şu ikisinini arasındaki farkı anlamadın gitti. Melike'nin yeni çıkacak olan EP'sine de albüm diyorsun hala. :A

2012'den beri 12 yıldır hit çıkaramayan bir grup için fazla iddialı sözler bunlar. :A

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.
Albüm değil EP o. Şu ikisinini arasındaki farkı anlamadın gitti. Melike'nin yeni çıkacak olan EP'sine de albüm diyorsun hala. :A

2012'den beri 12 yıldır hit çıkaramayan bir grup için fazla iddialı sözler bunlar. :A
10 şarkı, yaklaşık 40 dklık albüm EP imiş. Bir yaşımıza daha girdik. :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy and 12.Adam