NOW Bir Aile Hikayesi - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bölümü izlemedim, Kuzey Yıldızı izledim.

Ne FOX sitesinde, ne de YouTube kanalında sahneler var... Umarım yüklerler.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hiç aklıma da gelmedi ki yoksa baskı yapardım. :( Zaten bu dizi kanal için yüktü ve apar topar her yerden silerek kurtuldu artık kına yakabilir. :(
Yok tüm FOX afişleri kaldırılmıştı metrodan. Kadın, Ferhat ile Şirin, Her Yerde Sen, Savaşçı falan da vardı ayrı ayrı yerde. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ekrana fazlaydı bu samimiyet...
Mucize Doktor'u naif diye zirveye çıkaran, geçen sezon bu diziyi de kaç kez 1. yaptıranlar niyeyse bu sezon yüzüne bakmadı. Sonra nerede o eski samimi diziler diye ötmeyi iyi bilirler. Eski tadı gitse neyse de ilk bölümde nasılsa hala öyleydi ve böyle olunca üzüntüm daha da katlanıyor. :(

• Üzücü
Reactions: Özgür

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

Ah be, Şakir'in ölümü epey üzdü. Mahur ile Şakir'in Kars'taki sahneleri epey güzeldi, o sahnelerde çalan şarkılar da güzel renk kattı. Özleyeceğiz Şakir'i...

Nil ve Berk'in arası epey iyi, bunlar yakında evlenir bayağı hızlılar. :A

Son bölüme başlıyorum birazdan. :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
18. BÖLÜM (FİNAL)

Öncelikle böyle ani bir final izlediğim için üzgünüm, her şey bir bölüme sığdırılmaya çalışılmış. Başarılı da olunmuş, genelde sırıtır böyle durumlar. Keyifle izledim finali, tüm ekibin emeklerine sağlık...

Öncelikle Cem'in ölümü beni etkileyemedi yani çok hızlı geçildi gibi, ben o duyguları yaşayamadım. Bence yaşatılamadı o sahneler, Reyhan bile yaşayamadı sanki o sahneleri. Çocukların durumu da geçmedi bana yani... Şakir'in ölümü bir nebze daha iyiydi.

Berk ve Nil mutlu sonla bitti, Ufuk da görünmedi bir daha zaten.

Beste'yi son sahnede hamile görünce şaşırdım, 6 ayda maşallah yani. :F

Tüm ekibin yolu açık olsun, özleyeceğiz ekibi. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Üzücü

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hele ki 3 reyting bile alamayan diziler uğruna. :(
Dijitale geçseydi keşke HYS. :A BAH’tan daha kötü gitmiş beklemiyordum. :A

Kuzgun ekibini de özledim mesela. Burcu ve Barış’ı. :( Senin işin de zor. :A Bağlandığın diziler erkenden bitiyor genelde. :(

• Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dijitale geçseydi keşke HYS. :A BAH’tan daha kötü gitmiş beklemiyordum. :A

Kuzgun ekibini de özledim mesela. Burcu ve Barış’ı. :( Senin işin de zor. :A Bağlandığın diziler erkenden bitiyor genelde. :(
O yüzden Kurşun ve Kuzey Yıldızı: İlk Aşk (onlar kadar olmasa da) ilaç gibi gelecektir diye düşünüyorum hayırlısı. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O yüzden Kurşun ve Kuzey Yıldızı: İlk Aşk (onlar kadar olmasa da) ilaç gibi gelecektir diye düşünüyorum hayırlısı. :A
Allahtan JS ve Mucize Doktor sağlam gidiyor. :A

Bir ara da Galip Derviş, Aramızda Kalsın falan aynı dönemde bitmişti o zaman da üzülüyordun hatırlıyorum. :A

• Üzücü

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
  • Üzücü

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bugün yayına başlamasının 1. yıl dönümü. :( Sakar kız-yakışıklı patronlu klişe ötesi romantik komedileri, buzdolabı başrollü pembe dizileri bu samimi projeye tercih eden ve yeni sezon başlar başlamaz (AB'de ilk 5'te olmasına rağmen) bitirenlere, ayrıca bir sene önce bu dizinin yayınlandığı günde 5. sınıf aşiret dizilerini verenlere (ve elbette ilk sezon zirveye taşıyıp bu sezon izlemeyenlere) ne desem az. :(

En güzel sahnelerden biriyle analım:

@Özgür @alperuz @kerem @Yiğitt @kerem @xBUGRAx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Bugün yayına başlamasının 1. yıl dönümü. :( Sakar kız-yakışıklı patronlu klişe ötesi romantik komedileri, buzdolabı başrollü pembe dizileri bu samimi projeye tercih eden ve yeni sezon başlar başlamaz (AB'de ilk 5'te olmasına rağmen) bitirenlere, ayrıca bir sene önce bu dizinin yayınlandığı günde 5. sınıf aşiret dizilerini verenlere (ve elbette ilk sezon zirveye taşıyıp bu sezon izlemeyenlere) ne desem az. :(

En güzel sahnelerden biriyle analım:

@Özgür @alperuz @kerem @Yiğitt @kerem @xBUGRAx
İlk bölümü muhteşemdi ama dizide senaryo sıkıntısı çekiyordu biraz. O yüzden entrikaya boğulmuş halkın ilgisini çekemedi maalesef. :(

Video ülkenize kapalı diyor. (b)