'Bir Aşk İki Hayat' Netflix'te!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'i buluşturan 'Bir Aşk İki Hayat' beyaz perdenin ardından Netflix'te!

2014321-931203279.jpg

Ay Yapım - Med Yapım ortaklığında çekilen, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu; kadrosunda Engin Akyürek, Bergüzar Korel, İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant ve Serhat Parıl gibi isimlerin yer aldığı 2019 yapımı dram filmi beyaz perdenin ardından Netflix izleyicisi ile buluşacak.

'Bir Aşk İki Hayat' 3 Nisan'da Netflix'te!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Harika haber, izlemek isteyip de gidemediğim filmlerden biri olmuştu. Hemen listeme ekleyeyim. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tanıtımları baya yapılmıştı, her yerde afişleri asılıydı. İzleme şansım olmamıştı, güzel oldu bu da. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix'te eklenecek her film için böyle ayrı ayrı konu mu açılacak. :A Hepsini bir arada toplayıp öyle açalım yığılma oluyor. :)
Ya da şöyle yapılabilir. Netflix her ay için video yüklüyor. Onun konusu açılıp altına videoda olmayan yapımlar eklenebilir. Mesela bu video bugün yüklendi ama Bir Aşk İki Hayat yok. Nisan’da Netflix’te Neler Var konusu açılıp eklenebilir. :A

Tabi bu yığılma bazı arkadaşların işine geliyor. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Ya da şöyle yapılabilir. Netflix her ay için video yüklüyor. Onun konusu açılıp altına videoda olmayan yapımlar eklenebilir. Mesela bu video bugün yüklendi ama Bir Aşk İki Hayat yok. Nisan’da Netflix’te Neler Var konusu açılıp eklenebilir. :A

Kesinlikle öyle olmalı iyi düşündün. :Z Listeye baktım Bizim İçin Şampiyon, Bizi Hatırla gibi filmler de ekleniyormuş onlara da ayrı konu açılmaz umarım. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Özgür

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Aynen öyle @Aserat sen bu işe el at. Diğer sitede maşallah kurallara uyuyorsun burada da aynı düzenn olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kesinlikle öyle olmalı iyi düşündün. :Z Listeye baktım Bizim İçin Şampiyon, Bizi Hatırla gibi filmler de ekleniyormuş onlara da ayrı konu açılmaz umarım. :A
Ben de şimdi baktım listeye ve tam onları yazacaktım sana senin sevdiğini bildiğim için. :eek: Bizi Hatırla’yı izlememiştim yüklenmesini bekliyordum bir yerlere. :Z

Kesin açılır. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Ben de şimdi baktım listeye ve tam onları yazacaktım sana senin sevdiğini bildiğim için. :eek: Bizi Hatırla’yı izlememiştim yüklenmesini bekliyordum bir yerlere. :Z

Kesin açılır. :A
Ben zamanında hepsini (Bir Aşk İki Hayat hariç onu da geçtiğimiz aylarda izledim) sinemadan izlemiştim o yüzden bana pek bir değişiklik olmuyor. :A Ama izle mutlaka. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben zamanında hepsini (Bir Aşk İki Hayat hariç onu da geçtiğimiz aylarda izledim) sinemadan izlemiştim o yüzden bana pek bir değişiklik olmuyor. :A Ama izle mutlaka. :Z
Bir Aşk İki Hayat’ı yazın izlemiştim ben de bulup. :A Ama Bizi Hatırla’ya gidememiştim içimde kalmıştı. :F Nisan’da baya yerli ve yabancı güzel filmler geliyormuş listede çok güzel içerikler var. :Z

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hayır ama komiğime gitti. :F Bunu taktik gibi uyguluyorsun bence :A
Biliyorum zaten senin yapmadığını, takılıyorum. :F Benim de komiğime gitti o itiraf. :F Ay yok be ben sadece bazen kendimi tutamıyorum bu da haksızlık, abartılı ve sürekli eleştiri (bunu yapan 1 isim var malum. :A) falan olunca ortaya çıkıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Hayır ama komiğime gitti. :F Bunu taktik gibi uyguluyorsun bence :A
İyi o zaman bu ayınkinden başlasın Özgür. :A
Yürüyün yönetimin gururları aslan parçaları, eskiden zaten tek konu halinde açılıyordu bu. Konu postu kasmaya karşı tek yüreğiz. :bhr: :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Özgür