Binnur Kaya 'Masumlar Apartmanı'na Konuk Oluyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
31761-0-1615549467.jpg

Binnur Kaya 'Masumlar Apartmanı'na konuk oluyor!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun'un paylaştığı yapımın salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümüne 'Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ı Binnur Kaya konuk oluyor.

Masumlar Apartmanı, yeni bölümüyle salı 20.00'de TRT 1'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Ah ah güzelim Kırmızı Oda'mızı ve Doktorumuz'u yaban ellerde görmek de varmış. :( Yalnız sinyaller verilmesine rağmen hemen bu hafta göreceğimizi de düşünmemiştim. Kendisine olan sevgim bile beni EHHŞ'den vazgeçiremez o yüzden sahnelerine sonra bakarım. :A
------

Birleşmişiz 🤭🤭🤭 @Aserat

Bence uzun süreli bir misafirlik olacak gibi...
E tabii o kadar şeye rağmen haftalardır 6-8 bandından yukarı çıkamayınca senaristleriniz de çareyi bize sarılmakta buldu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ah ah güzelim Kırmızı Oda'mızı ve Doktorumuz'u yaban ellerde görmek de varmış. :( Yalnız sinyaller verilmesine rağmen hemen bu hafta göreceğimizi de düşünmemiştim. Kendisine olan sevgim bile beni EHHŞ'den vazgeçiremez o yüzden sahnelerine sonra bakarım. :A
------

E tabii o kadar şeye rağmen haftalardır 6-8 bandından yukarı çıkamayınca senaristleriniz de çareyi bize sarılmakta buldu. :A
Kırmızı Oda o oranları bile göremiyor onu ne yapacağız. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
------

En azından biz o banttayız be Eraycım... 😎

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Ben de @The_Erinch abi de kalitesiz demedik zaten. Yine nereden ne çıkardın. :A
Şimdi demediniz ama bu konudaki fikrinizi daha önce söylemiştiniz. :A Maalesef tüm Türkiye başka dizi yokmuş gibi bu balonları abarttığı için KO hep daha geri planda kalıyor ama şimdi olmasa bile ileride hak ettiği değeri misli misli alacak inanıyorum. :Z